Na co zwrócić uwagę przy wyborze projektu domu?

« Powrót do artykułu: Na co zwrócić uwagę przy... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

22 marca 2018, 22:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie uważam, żeby projekt domu z katalogu był gorszy od takiego robionego na zamówienie. Wybór "gotowców" w tym momencie jest tak duży, że moim zdaniem każdy znajdzie coś dla siebie. Są projekty na wąską działkę, parterowe, domy z poddaszem, a nawet dworki. My kupiliśmy projekt domu przez internet, a teczka z dokumentami przywędrowała pocztą. Wszystko bardzo profesjonalnie załatwione.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 marca 2018, 20:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja za to jestem zwolennikiem projektu domu robionego na zamówienie. Wiem, że to jest większy wydatek, ale z drugiej strony można mieć pewność, że dom jest szyty na miarę. Tak naprawdę przy takim projekcie można spełnić wszystkie swoje marzenia i wizje. Połączyć np. różne elementy, które są w gotowych projektach i robią na nas największe wrażenie. Ponad to taki projekt nie wymaga dodatkowej adaptacji, bo jest tworzony bezpośrednio do naszej działki i danych warunków zabudowy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 marca 2018, 08:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Projekt domu to jedno, ale jakość materiałów budowlanych jest najważniejsza podczas budowy domu. Oczywiście projekt domu powinien zawierać pewne energooszczędne rozwiązania architektoniczne. Musimy jednak przekalkulować czy np. montaż solarów w naszym przypadku jest opłacalny. Lampy solarne muszą się zwrócić i na siebie zarobić. Zamiast tego wolałbym zainwestować w lepszą izolację termiczną domu i dom pasywny.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2018, 13:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybór projektu domu nie jest tak trudny, jak wybór odpowiedniej ekipy budowlanej. My mieliśmy niezłą historię z naszymi budowlańcami. Firmę znaleźliśmy w internecie, bo niestety nikt znajomy nie budował wcześniej domu, żebyśmy mogli liczyć na jakąś rekomendację. W ofercie firmy było napisane, że budują domy pod klucz. Zapobiegawczo, na początku podpisaliśmy jedynie umowę na stan surowy zamknięty. Wszystko poszło gładko, byliśmy zadowolenie. Niestety z wykończeniówką nie było już tak kolorowo i wszystko przeciągało się w czasie w nieskończoność. Jakość wykonania też pozostawiała wiele do życzenia. Finalnie musieliśmy wziąć drugą firmę, która poprawiała robotę. Ileż to nerwów się najedliśmy przez te kilka miesięcy to szkoda gadać.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2018, 09:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czemu wiele osób upiera się przy projektach domu na zamówienie. Przecież wybór gotowych realizacji jest tak duży, że aż żal z tego nie skorzystać. My zamierzamy kupić projekt domu z katalogu przez internet. Mamy sprawdzone biuro projektowe, którego przeprowadza także adaptacje projektu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 maja 2022, 09:09

Zgadzam sie: good 0 bad

przy projekcie domu należy zwrócić uwagę w jakiej cenie jest dane mieszkanie i potem rozpocząć budowę i kupowanie artykułów budowlanych polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych gipsów betonów pap mat taśm foli kotew wełn szklanych siekierek kombinerek sekatorów i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 199

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >