Na czym polega atrakcyjność oświetlenia LED?

« Powrót do artykułu: Na czym polega atrakcyjność oświetlenia... | « Powrót do grupy: Wnętrza

15 listopada 2011, 14:25

Zgadzam sie: good 0 bad

A nie za ciemno było by w takim pokoju? Bo z tego co wiem to ledy są bardzo ciemne a jeszcze taki kolor wnętrza to juz w ogóle masakra jakaś

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 listopada 2011, 15:12

Zgadzam sie: good 0 bad

wiesz co tutaj można polemizować co do tej ostrości oświetlenia, może kiedyś kupując Leda miałaś tylko jeden odcień, ale teraz czasy się zmieniły a po drugie takie mleczne światło o wiele lepiej działa na nasz wzrok nie przemęczamy tak wzroku :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 listopada 2011, 15:39

Zgadzam sie: good 0 bad

w zaleznosci od napiecia znamieniowego roznei swieca diody i tyle mozna to uregulowac lub kupic odpowiednie a biale swiatlo no najlepiej robi ale takie trupie buuu ;P

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2011, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak właśnie białe światło wydaje sie takie zimne i nie wnosi atmosfery do mieszkania .. już się przyzwyczaiłem do takiego naszego "polskiego" światła, energooszczędne ale normalna ciepła barwa :)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2011, 15:16

Zgadzam sie: good 0 bad

ja bym pokusił się pobawić się kolorami :) no ale tak do czyania czy jedzenia normalne swiatło ;))

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19169 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 502

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >