Na czym polega fenomen drewnianych podłóg?

« Powrót do artykułu: Na czym polega fenomen drewnianych... | « Powrót do grupy: Wnętrza

7 sierpnia 2014, 00:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem wielką fanką drewna w pomieszczeniach, a podłogi drewniane, to moje marzenie. Piękne, ale niestety kosztowne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 października 2014, 18:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest to kosztowna inwestycja, ale warto zainwestować w drewno na podłodze. Jedna z najbardziej istotnych cech podłogi drewnianej jest możliwość jej renowacji po latach użytkowania. Podłogę możemy zmienić kolorystycznie, możemy np. zamiast lakierowania zastosować olejowanie. Jedna z ciekawszych technik zmiany wyglądu podłogi jest jej ługowanie i olejowanie na biało, które dośc obszernie opisane jest tu http://budomaxparkiety.pl/zakres-uslug/bejcow anie-i-lugowanie-podlog.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 listopada 2014, 21:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Podłogi drewniane to jednorazowy zakup na całe życie, a ich atutem, oprócz tych przytoczonych wyżej, jest fakt, że pasują do każdego wnętrza, zarówno nowoczesnego jak i klasycznego. Jestem zwolennikiem naturalnego uroku drewna, jego aksamitnego dotyku, naturalnego ciepła. No i jeszcze fakt, że drewno doskonale izoluje, zarówno ciepło jak i dźwięk, nigdy nie dasz rady wytłumić paneli laminowanych.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 grudnia 2014, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

zgadzam sie, że podłogi z prawdziwego drewna są najlepszym rozwiązaniem. Sama takie http://www.profi-parkiet.com.pl/page/realizac je/deska_podlogowa_lita__warstwowa.html mam u siebie w domu i jestem bardzo zadowolona. Sa piekne, wytrzymałe i lawte w sprzątaniu.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lutego 2015, 21:02

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda, podłoga drewniana to jednorazowy wydatek na całe życie. Wiadomo można ją wymienić, ale jej jakość będzie cały czas na wysokim poziomie. Sama mam panele i jestem zadowolona. Nie może się równać z żadną inną nawierzchnią. Jak chcecie kontakt do sprawdzonej firmy to podam do tej, która zakładała moją www.profi-parkiet.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lutego 2015, 15:25

Zgadzam sie: good 0 bad

też tak myślę - jeśli chodzi o drewniane podłogi to teraz jest duży wybór, ale jeśli chodzi o jakość w tym zakresie, to nie zawsze uda się dobrze trafić, dlatego lepiej podpytać znajomych którzy mają taką inwestycję za sobą. Mi w ten sposób udało się znaleźć http://ardi.com.pl/ - mamy od nich podłogi drewniane w salonie i sypialni i wygląda rewelacyjnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2015, 21:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: paramore-2 napisał: To prawda, podłoga drewniana to jednorazowy wydatek na
całe życie. Wiadomo można ją wymienić, ale jej jakość
będzie cały czas na wysokim poziomie. Sama mam panele i
jestem zadowolona. Nie może się równać z żadną inną
nawierzchnią. Jak chcecie kontakt do sprawdzonej firmy to
podam do tej, która zakładała moją
www.profi-parkiet.com.pl


Prawda, a jak się zniszczy nieco, to wystarczy raz na jakiś czas cyklinowanie i wygląda jak nowa.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19130 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 331

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >