Nagrzewnica przenośne

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

28 sierpnia 2018, 14:36

Zgadzam sie: good 0 bad

cash advance online cash advance online registration loans instant approval cash advance loans

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 września 2018, 17:22

Zgadzam sie: good 0 bad

New network project:
http://clinton.go.telrock.net

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 października 2018, 17:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja z kolei nagrzewnice wynajmuję, gdyż nie potrzebuję ich zbyt często a ruch tego typu jest zdecydowanie bardziej opłacalny. Dzięki TECHOG http://techog.pl jestem w stanie stać się na umówiony czas właścicielem wysokiej jakości przenośnych nagrzewnic. Sprawują się bardzo solidnie. Warto również zaznaczyć, iż firma TECHOG podjęła się naprawy klimatyzacji na terenie naszej firmy.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2018, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy do jakiego pomieszczenia, powierzchni chcemy posłużyć się tego typu nagrzewnicą. W przypadku małego pokoju-zda egzamin, im większa przestrzeń tym gorzej sobie poradzi.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2019, 15:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja natomiast śmiało mogę polecić Ci, abyś sprawdził ofertę producenta Geko ponieważ mają kilka ciekawych propozycji jeśli chodzi o nagrzewnice zarówno gazowe, jak i elektryczne i naprawdę podczas realizacji prac u nas są niezawodne. Teraz korzystamy z gazówek 15KW z reduktorem, kupiliśmy je w dobrej cenie i jak na razie każda z 3 sztuk jest bezawaryjna i sprawnie się nagrzewają.

Ten post był edytowany przez Bordon44 dnia: 17 października 2019, 15:22
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 października 2019, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

hmt vegas slots free
rkz online slot machines

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2019, 15:32

Zgadzam sie: good 0 bad

buy motilium online indocin 25 mg order metformin doxycycline seroquel online

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2019, 16:16

Zgadzam sie: good 0 bad

prednisone prednisone without precription where to buy lasix buying prednisolone online tadacip zoloft online motilium 10mg indomethacin indocin motilium methyl prednisolone

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 368

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >