Najlepsza podłoga do biura

« Powrót do artykułu: Najlepsza podłoga do biura | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

8 czerwca 2017, 14:49

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas w biurze od około roku jest posadzka modułowa PVC. Świetnie się sprawuje. A firma DAL montowała ją w jeden dzień.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 czerwca 2017, 14:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o podłogę do biura, to warto pomyśleć nad czymś praktycznym i zarazem designerskim, akurat na www.PlytaArchitektoniczna.pl znajdziecie kilka pomysłów oraz rozwiązań w tej kwestii. Warto zerknąć :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 sierpnia 2017, 09:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Tu macie dobry wybór http://www.podlogi-serwis.pl/oferta/ firma oferuje podłogi i je układa. Moim zdaniem to profesjonalne rozwiązanie, a na pewno wygodne, bo właśnie nie trzeba szukać kilku fachowców. Ci moim zdaniem świetnie się sprawdzają.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2017, 17:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Panele LVT Taijma Corso. Świetnie wyglądają, w 100% imitują drewno. Plusem ich jest również łatwość utrzymania czystości i szybki montaż.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 września 2017, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik aPsoos napisał: Panele LVT Taijma Corso. Świetnie wyglądają, w 100% imitują drewno. Plusem ich jest również łatwość utrzymania
czystości i szybki montaż.


Zgadzam się. Obejrzałem stronę Coniveo i bardzo mi się podoba wzór 909 Classik Oak. Lubię takie ciemniejsze podłogi. Jak szybko się je układa?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 września 2017, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Arrsoo napisał: Użytkownik aPsoos napisał: Panele
LVT Taijma Corso. Świetnie wyglądają, w 100% imitują drewno. Plusem ich jest również łatwość utrzymania

czystości i szybki montaż.




Zgadzam się. Obejrzałem stronę Coniveo i bardzo mi się podoba wzór 909 Classik Oak. Lubię takie ciemniejsze
podłogi. Jak szybko się je układa?


To zależy od wielkości pomieszczeń, czasu pracy. Wiadomo jak biuro jeszcze nie jest użytkowane to praca idzie szybciej. Inaczej, jak jest remont biura, a pracownicy muszą pracować. Niemniej jednak Coniveo ma dobre ekipy montażowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2017, 08:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, że wszystko zależy od powierzchni wnętrza, gabinetu, natomiast uważam że podłoga w biurze powinna być przede wszystkim praktyczna i tutaj płytki drewnopodobne znakomicie się sprawdzą.

www.Regem.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

6 października 2017, 16:29

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas w części pomieszczeń teraz była wymieniana podłoga na wykładziny Home & Small Business. Polecam, fajna sprawa. Podłoga ładnie wygląda, jest łątwa w utrzymaniu czystości, nie widać kompletnie łączeń (duża zaleta). Jak dla mnie praktyczne rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 października 2017, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: ErnestoM napisał: U nas w części pomieszczeń teraz była wymieniana
podłoga na wykładziny Home & Small Business. Polecam,
fajna sprawa. Podłoga ładnie wygląda, jest łątwa w
utrzymaniu czystości, nie widać kompletnie łączeń
(duża zaleta). Jak dla mnie praktyczne rozwiązanie.


Witam. Też się zastanawiamy na taką podłogą. Mamy starą wykłądzinę, która już nawet po praniu nie wygląda estetycznie. Przeglądam różne strony, ten wzór jest super https://www.coniveo.pl/wykladziny/plytki-dywa nowe-home-and-small-business/harmony

Zgłoś | Cytuj | Link

7 października 2017, 13:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Hombree napisał: Użytkownik Gość: ErnestoM napisał:
U nas w części pomieszczeń
teraz była wymieniana

podłoga na wykładziny Home & Small Business.
Polecam,

fajna sprawa. Podłoga ładnie wygląda, jest łątwa w

utrzymaniu czystości, nie widać kompletnie łączeń

(duża zaleta). Jak dla mnie praktyczne
rozwiązanie.




Witam. Też się zastanawiamy na taką podłogą. Mamy
starą wykłądzinę, która już nawet po praniu nie
wygląda estetycznie. Przeglądam różne strony, ten wzór
jest super https://www.coniveo.pl/wykladziny/plytki-dywa
nowe-home-and-small-business/harmony

Tak, pasuje do nowoczesnych aranżacji. Ja jakoś nie lubię np. w biurach drewnianych podłóg, uważam, że są zimne i głośne (w biurze ma to znaczenie). Tu taka wykładzina Home & Small Business wydaje się być lepsza, na pewno jest bardziej przytulna. Widzę nawet galerię z realizacjami to fajnie się prezentuje. No i jest dostępna od ręki!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19127 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 166

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >