Naklejki

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

7 lutego 2011, 14:36

Zgadzam sie: good 0 bad

http://www.naklejkidladzieci.pl/ co sadzicie o takim wykonczeniu pokoju dla dziecka. Ktos z was urzadzal pokoj w tym stylu?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lutego 2011, 13:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Co prawda nie urzadzałem pokoju dla dziecka w takim stylu, ale myślę że naklejki na ścianę to fajna sprawa. A myśleliście o fototapecie? Może to byłoby lepszym rozwiązaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lutego 2011, 15:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem zarówno naklejki jak i fototapeta to świetny pomysł na urządzenie ścian w dziecinnym pokoju. Masz jakieś przykładowe zdjecia?

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2011, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

No ja co do naklejek mam mieszane uczucia, fototapeta jak najbardziej.


Tanie ogrzewanie

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2011, 12:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Naklejki dekoracyjne to rozwiązanie nie tylko dla dzieci. W Leroy Merlin można kupić ciekawe naklejki dekoracyjne lustrzane. Np.





Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 marca 2011, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę że oprócz tych dużych marketów, warto szukac także w dobrych i sprawdzonych sklepach internetowych. Tam mamy większy wybór tego typu rzeczy.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2013, 12:52

Zgadzam sie: good 0 bad

To generalnie bardzo prosty sposób na odświeżenie wnętrza i przy tym niedrogi, poza tym naklejki można odkleić, fototapetę już ciężko.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2013, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi osobiście się bardzo podoba się takie rozwiązanie, ty bardziej, że sprawia to dużą frajdę dzieciom - wiem z doświadczenia:)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2013, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

jeśli naklejki ścienne,to raczej właśnie do pokoju dziecięcego czy te typowo na lodówkę,tam faktycznie bardzo fajnie się sprawdzą. Bo czy w salonie będą funkcjonalne? Moim zdaniem byłaby to juz lekka przesada.


www.Meble-Wojak.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2013, 08:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli wybierze się odpowiedni do całości element to może będzie fajnie pasował i nawet w salonie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też