Naklejki dekoracyjne

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

14 kwietnia 2014, 13:53

Zgadzam sie: good 0 bad

żona z córką też poprzyklejały te cuda na ścianach ale nie zrywalismy jeszcze, nie wiem jak to będzie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 kwietnia 2014, 17:19

Zgadzam sie: good 0 bad

naklejki to chyba jednak najlepiej wyglądają w pokoju dziecinnym, w pozostałych pomieszczeniach to chyba jednak tapeta.




_________________
tapety materiałowe

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 maja 2014, 23:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Naklejki dekoracyjne były w pokoju mojego dziecka i zeszły bez problemu. Nie było żadnych śladów po kleju i można było zdecydować się na nowe dekoracje. Producenci naklejek dbają o to, aby sprostały oczekiwaniom najbardziej wybrednych konsumentów;)


______________
http://blogkrzysztof.blog.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

19 maja 2014, 18:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie naklejki pasują mi tylko do pokoju dziecięcego:) wtedy np. można się zdecydować na naklejki przedstawiające bohaterów znanych bajek. Dobrze, że takie naklejki nie są drogie, więc można je często zmieniać:)



__________________
http://eszkolenia.info

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2014, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam podobne zdanie- naklejki to fajne i ciekawe urozmaicenie na naszych ścianach,jednak tylko do pokoju dziecięcego i właśnie tam sprawdzą się najlepiej,do kuchni,łazienki czy pokoju dziennego już nie.


www.2hd.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 lipca 2014, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem naklejki mogą pasować do pokoju dziennego, jeśli są odpowiednio dobrane:) Można je jeszcze zastąpić malowanym schematem:)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 sierpnia 2014, 16:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Zastanawia mnie co sądzicie o tych naklejkach:
http://www.zrobiecinaklejke.pl/

Są one robione na zamówienie, dlatego moim zdaniem są wyjątkowe ponieważ nigdzie indziej się ich nie znajdzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2014, 11:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Do pokoju dziecięcego będą okej,w innym przypadku nie warto zawracać sobie nimi głowy bo salon w takich naklejkach wygląda po prostu śmiesznie.


www.MeblezKrakowa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

4 czerwca 2015, 10:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajnym i ciekawym urozmaiceniem ścian jest powracająca do trendów dekoracji sztukateria. Dzięki różnorodności kształtów pasuje do każdego stylu wnętrza :)
Panele dekoracyjne 3D dzięki niebanalnej rzeźbie wyeksponują ścianę, bardziej prostym rozwiązaniem są listwy ścienne, które można połączyć z obrazami czy zdjęciami. Elementy sztukaterii można malować więc dopasowanie do całej kolorystyki nie będzie problemem :)



Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2015, 16:51

Zgadzam sie: good 0 bad

To ja zauwazyłam że teraz bardzo popularne są naklejki na ścianę. Chyba jeden z częściej wybieranych elementów dekoracji. Podoba mi sie bardzo to, jak potrafi zmienić wnętrze. U siebie mam już kilka rodzai.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 6 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...
  • Podłoga Liczba postów: 116 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...

Czytaj też