Naklejki dekoracyjne

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6  ▸

22 listopada 2015, 21:41

Zgadzam sie: good 0 bad

A jak długo utrzymuja się one na ścianie i czy nie blakną ??

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 listopada 2015, 09:08

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy od jakości samej naklejki oraz tego jak duża będzie wilgoć w pomieszczeniu w którym chcesz jej użyć,odradzam kuchnie i łazienkę gdzie wyblakną dosyć szybko.


www.BellaStoria.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 listopada 2015, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

W pokoju mojej córki jest dekor kwiatowy blado-różowy, zakupiony na jakiejś stronce chińskiej.Fajny efekt.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2015, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Naklejki ścienne mają to do siebie,że można je kupić tanim kosztem i będą stanowić o ciekawej,ładnej ozdobie przez jakiś czas. Jeżeli są ciut lepszej jakości to spokojne i wytrzymają kilka lat i na pewno nie będą żółkły.


www.SwiatPlastiku.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2015, 18:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Naklejkami 3D można ciekawie naprawdzić wystrój mieszkania, tylko oczywiście trzeba je dobrze dobrać :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 grudnia 2015, 09:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się,tylko też pytanie czy takie naklejki mają stanowić o głównej dekoracji na ścianach,czy też raczej o jej ozdobie i nad tym polecam się mocno zastanowić. Dla mnie lepszą opcją jest nr 2,nie jako głównym motyw na ścianie a właśnie dodatek.


Domartstyl.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

7 stycznia 2016, 20:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja używałem naklejek zamówionych na portalach aukcyjnych, żadnych indywidualnych stronach i wszystko było w porządku dlatego też myślę, że te które wybrałaś będą spełniać swoją rolę i nie przysporzą Ci żadnych problemów :)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2016, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi akurat naklejki dekoracyjne niezbyt się podobają,uważam że w obecnej chwili można wybrać inny rodzaj dekoracji czy wykończenia ściany poza fototapetami,naklejkami.

www.Quadre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2016, 16:32

Zgadzam sie: good 0 bad

tego typu rozwiązania na drzwi to bardzo dobry pomysł. W ten sposób możemy ożywić wygląd całego pomieszczenia. Wychodzi to też taniej niz zakup nowych drzwi. Ostatnio sama szukałam takiego rozwiązania i znalazłam tutaj http://stikero.pl/ bardzo ładne naklejki na drzwi.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2016, 10:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Na drzwi jak najbardziej,szczególnie w pokoju dziecka bo takie naklejki to zawsze dodatkowa ozdoba i atrakcja. Do pokoju dziennego proponuję z kolei cegłę lub kamień ozdobny.


www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 175 Grupa: Najnowsze t... Jeżeli poszukujecie łóżka to ja mogę śmiało polecić Wam ten sklep [url]https://lozka.net.pl/firm-pol-11423 47122-Stolarstwo-Wladyslaw-Marszalek.htm l[url] Szeroka...
  • Jak zaaranżować salon? Liczba postów: 277 Grupa: Najnowsze t... W aranżacji salonu dużo zależy od dobrze wybranego oświetlenia. Tak naprawdę taka zasada działa w każdym pomieszczeniu. Ale jednak w salonie widać ją szczególni...
  • Cegły w łazience? Co sądzicie Liczba postów: 107 Grupa: Najnowsze t... fajnie to wygląda :) a może pójść w czerwień? tak jak tu proponują: https://www.mtc.org.pl/czerwona-tapeta/
  • Podłoga Liczba postów: 115 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • Firanki, czy rolety? Liczba postów: 465 Grupa: Najnowsze t... Czy ktoś z was posiada rolety materiałowe Poznań? Szukam opinii czy warto kupić takie rolety. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Styl, która oferuje takie rolety...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 392

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >