Napęd do bramy przesuwnej – szybki i bezpieczny

« Powrót do artykułu: Napęd do bramy przesuwnej –... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

19 sierpnia 2016, 20:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ładnie schowany ten napęd za murem, nie widać go z zewnątrz. Ja mam przy swojej bramie Deimosa od BFT i nie udało mi się go tak schować, natomiast napęd funkcjonuje przynajmniej jak szwajcarski zegarek. :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 sierpnia 2016, 22:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobry wybór z tym siłownikiem deimos. Lepiej trochę dołożyć i mieć dobry produkt. Niesety niemarkowe, tańsze siłowniki z reuły nie wytrzymują dwóch sezonwó.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2016, 21:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym powiedział, że tanie siłowniki nie wytrzymują pierwszej zimy …

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2016, 10:17

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda. Miałem niestety tani siłownik. ciągle musiałem wzywać serwisanta bo się zacinał, nie chciał otwierać. Wymieniłem na inny. Dołożyłem troche kasy, kupiłem BFT i się opłaciło. Działa sprawnie, chodzi bez zastrzeżeń.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 stycznia 2017, 15:58

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie jest malutka brama przesuwna, nawet nie waży 500 kg zgodnie z dokumentacją. Jest cała z czarnej stali. Mam siłownik BULL424ESA Beninca. To jest siłownik do użytku intensywnego, u mnie tak jest, bo dom jest jednocześnie miejscem pracy. Z plsuów oprócz po prostu porządnego wykonania jest po prostu płynność działana i możliwość awaryjnego działania z baterii.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lutego 2017, 19:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupno dobrej jakości automatyki do bramy to naprawdę wyzawanie, ale jak się okazuje warte tych trudów, bo wygoda korzystania jest ogromna. Ja swoją automatykę do bramy zakupiłem od http://sklep-automatykadobram.pl/, szybko, przez internet i dokłanie według takich parametrów jakich oczekiwałem.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2017, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Deimos jest ok. Ja mam z wbudowaną grzałką. Na mrozy to idealne rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2017, 10:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: dree napisał: Deimos jest ok. Ja mam z wbudowaną grzałką. Na mrozy to
idealne rozwiązanie.

A na czym dokładnie ta funkcja grzałki polega? To chodzi o to, że siłownik nie zamarza zimą?

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2017, 23:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Grzałka - świetna rzecz na zimę, boxon dobrze myślisz.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2017, 19:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej na temat tego mechanizmu. W siłownikach BFT wydaje mi się to po prostu praktyczne, bo mamy większą gwarancję, że przy minusowej będzie wszystko działać.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 220

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >