Naprawa i renowacja mebli

« Powrót do artykułu: Naprawa i renowacja mebli | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

21 września 2022, 09:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukam sklepu internetowego, który posiada w swojej ofercie taśmy tapicerskie i sznurowadła. Ważna jest dla mnie wysoka trwałość produktów w atrakcyjnej cenie. Jakiś czas temu wyszukałam w Internecie firmę Batkiewicz. Czy znacie tę firmę? Czekam na opinie http://www.batkiewicz.com.pl/produkty/tasmy-t apicerskie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 września 2022, 08:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety nie mam do tego smykałki, a mam po babci bardzo stare meble, które są w dobrym stanie, ale trzeba by podrasować ich wygląd

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 września 2022, 16:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam meble do odrestaurowania. Szukam dobrych papierów ściernych do drewna o różnej gradacji. Jak z jakością w tym sklepie pasyscierne.pl/papier-scierny-do-drewna nie rozpadną się te papiery po minucie szlifowania? Zamawiał ktoś z Was i jest zadowolony? Będę dość sporo tego potrzebował, dlatego nie może to być słabej jakości

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2023, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ciekawą opcją jest także możliwość renowacji starych mebli. Warto o tym pomyśleć poważnie. Usługi renowacji mebli świadczy tapicer meblowy i samochodowy Wojciech Miller Warszawa i okolice: http://tapicer.warszawa.pl/ . Polecam kontakt do tego fachowca.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 398

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >