Narożnik na zamówienie - gdzie ?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

15 października 2018, 15:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć. Mam tak niustawny pokój, że jestem zmuszona zamówić narożnik na wymiar. Szukam więc solidnej i w miarę taniej oferty. Z tego co widzę to dużo osób poleca tą firmę narożnik na zamówienie. Może ktoś korzystał z ich usług i powie coś więcej? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 listopada 2018, 07:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej poszukać w sieci, co jak widać już uczyniłaś

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 listopada 2018, 08:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Potwierdzam, najlepiej jest poszukać w sieci i faktycznie jest w czym wybierać. Co zaś tyczy sie Twojego wyboru, to trudno mi sie wypowiadać gdyż po prosu nie znam ich, a tak w ogóle to muszę powiedzieć, że te narożniki to nic spoecjalnego, wszędzie takie można znaleźć. Jeśli decyzja jeszcze nie zapadła to obejrzyj jeszcze narozniki na scandicsofa.pl mają całkiem spory wybór i wiem, a nasz tulpaner był właśnie takim indywidualnym zamówieniem, a z którego jesteśmy bardzo zadowoleni.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2019, 18:19

Zgadzam sie: good 0 bad

W ubiegłym roku kupowałem narożnik w firmie https://www.wikimeble.pl/MEBLE_TAPICEROWANE/N AROZNIKI Uzytkuję go już prawie rok i z tkaniną obiciową nic się nie dzieje, łatwo usuwa się z niej plamy, gąbki nie uległy odkształceniu, czyli wszystko ok. Mam nadzieję, że jeszcze długo posłuży mojej rodzinie.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2019, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej poszukać wśród ofert sklepów internetowych, gdzie zawsze znajdziesz wysokiej klasy i jakości meble, w tym narożniki tapicerowane w niższej cenie.


Spec-wood.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 176

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >