Narzędzia dla profesjonalistów

« Powrót do artykułu: Narzędzia dla profesjonalistów | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

6 października 2012, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

W sumie co do środowiska jeśli chodzi o paiepr to się nie znam, bo nigdy nie prf3bowałem nic wydawać ani na konkurs na MFK nic nie wysyłałem.Jeśli natomiast idzie o sieć, to każdy, kto uważa, że w webkomiksie istnieją jakieś układy, jest idiotą. Kompletnym.Jeśli chodzi o komiks w Polsce, to podejrzewam, ze problem jest ten sam, co i w webkomiksie, że dobrych twf3rcf3w jest garstka. Tyle.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 sierpnia 2014, 16:32

Zgadzam sie: good 0 bad

niezbędne w domowych skrzynkach narzędzia renomowanych producentów,takie jak: wiertarka,szlifierka,tarcze do cięcia i szlifowania oraz materiały ścierne,można dostać u nich http://www.pikpw.pl takie rzeczy przydają się od czasu do czasu w każdym domu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 stycznia 2015, 08:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Profesjonaliści zamawiają też narzędzia robione na zamówienie. Zależy, kto jaką pracę ma, ale przy specjalistycznych zleceniach trzeba wykorzystywać taki sprzęt. Możecie zajrzeć do www.witzenmann.com.pl – tam właśnie takie usługi realizują.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lutego 2015, 11:00

Zgadzam sie: good 0 bad

No faktycznie czasem się trafi tak, że nie ma możliwości kupienia czegoś potrzebnego i zachodzi konieczność zaprojektowania i wykonania. A co do elektronarzędzi, to na przykład dobre do prac blacharskich są w www.intra.biz.pl – jako wyposażenie firm budowlanych jest w sam raz.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2015, 10:29

Zgadzam sie: good 0 bad

KUpując narzędzia, trzeba pamiętać, że muszą służyć intensywnej pracy i intensywnemu użytkowaniu. Jak kupisz narzędzia dla amatorów, to się na nich nie napracujesz.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 kwietnia 2020, 13:21

Zgadzam sie: good 0 bad

to skąd teraz kupić?

Zgłoś | Cytuj | Link

2 kwietnia 2020, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz najlepiej nie chodzić do sklepów, ja bym postawił na zakupy online, tak jest o wiele bezpieczniej. Zdecydowanie polecam sklep TechnikNTB https://technikntb.pl/, sam mam własną firmę i potrzebuję sprzętu dla profesjonalistów, a narzędzia tam zakupione służą mi bezproblemowo już długi czas. Dodatkowo są w bardzo dobrych cenach, więc aż żal nie skorzystać z okazji.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2020, 17:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Od kiedy pamiętam to nasze narzędzia zamawiamy z oferty https://www.rocart.pl/ . Na ten wybór zdecydowałem się ze względu na szeroki wybór. No i narzędzia bardzo nam ułatwiają pracę.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2020, 09:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukam profesjonalnej firmy, która oferuje narzędzia diamentowe. Głównie interesują mnie tarcze do cięcia, frezy tarczowe i ściernice. W Internecie znalazłam firmę Mk Narzędzia Diamentowe. Czy znacie tą firmę i kupowaliście u nich jakieś narzędzia? http://mk-diament.pl

Ten post był edytowany przez marta89 dnia: 14 kwietnia 2020, 09:03
Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2020, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

My narzędzia skrawające kupiliśmy z hurtowni Top-Nar Narzędzia Profesjonalne w Łodzi http://topnar.pl/kategorie-oferty/narzedzia-s krawajace. Maja tam świetną ofertę bardzo dobrych jakościowo narzędzi w atrakcyjnych cenach. Wszystko co od nich mamy działa niezawodnie, polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Porady od dekarza z Warszawy Liczba postów: 3 Grupa: Budowa i re... Montaż rynny to jedyny sposób na skuteczne odprowadzenie wody z dachu i tym samym uniknięcie zalewania fundamentów czy elewacji. Efektywność działania instalacj...
  • Nowy wózek widłowy Liczba postów: 93 Grupa: Budowa i re... Wózki widłowe są nieodłącznym elementem sprawnej pracy na magazynie w transporcie, ale również rozładunku i załadunku towarów. Dlatego też jeśli zależy Wam na d...
  • Jak estetycznie pomalować elewację domu? Liczba postów: 3 Grupa: Budowa i re... Warto co jakiś czas odnowić wygląd budynku, nie tylko dla estetyki, ale także dla zdrowia. O połączeniu malowania elewacji z jej myciem więcej przeczytasz tutaj...
  • Czy ciepło sieciowe jest bezpieczne dla środowiska... Liczba postów: 2 Grupa: Budowa i re... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli są tutaj osoby zainteresowane tematem doradztwa środowiskowego lub szkolenia ochro...
  • Nowoczesne narzędzia Liczba postów: 129 Grupa: Budowa i re... Z elektronarzedzi - zakretarka - wkretarka - szlifierka - wiertarka / mlotowiertarka - pilarka tarczowa - pilarka lancuchowa (wbrew pozorom calkiem przydatne na...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 207

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >