Narzędzia firmy Stanley

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

25 czerwca 2009, 15:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam serdecznie :D
Mam pytanie dot.jakości wkrętaków firmy Stanley.
Chciałam kupić mężowi w prezencie wkrętaki ,ale nie mam całkowicie rozeznania w tym temacie.
Sprzedawca polecał tej firmy ,jako solidne.
Czy faktycznie warto je kupić?
Chętnie skorzystam z podpowiedzi, czego szukać.
Mąż jest fanem domowego majsterkowania :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 czerwca 2009, 16:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
Jeśli mąż jest fanem majsterkowania to na pewno Stanley mu się NIE spodoba!. Doradzam wkrętaki ( choć mam wrażenie że chodzi o wkrętarki) jak i inne elektronarzędzia do majsterkowania firmy Bosh.
Pozdrawiam,
J.F

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 czerwca 2009, 17:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Chodzi o wkrętaki (mówiąc inaczej śrubokręty)
Wkrętarkę ma ,właśnie Firmy Bosh.
O Mamusiu,dla mnie to czarna magia
:wink: co kupić ,bo czas nagli :lol:
Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2009, 00:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowny Jan Fachowy raczej nie powinien się wypowiadać jak o czymś nie ma pojęcia! Stanley to taki Mercedes w europie jako producent narzędzi ręcznych. Warto mieć narzędzia tej firmy, są drogie ale za jakość się płaci więcej.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2009, 02:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Anonymous napisał: Stanley to taki Mercedes w europie jako producent narzędzi ręcznych.

A co jeśli chodzi np. o poziomice laserową tego producenta?
Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lipca 2009, 03:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepsze poziomnice według mnie są firmy SOLA i to nie tylko te laserowe zwykłe też.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2010, 21:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli zależy Ci na jakości i cenie to polecam firmę NEO-TOOLS jeśli chodzi o narzędzia ręczne i firmę GRAPHITE jeśli chodzi o elektronarzędzia.

Firmy dość młode ale robią dobry, mocny sprzęt, zdobrą gwarancją i w dobrych cenach.

Jeśli ktoś chciałby się zapoznać z ofertą zapraszam do sklepu www.alltools.com.pl.

W sklepie super rabaty dla każdego + dodatkowe rabaty przy większych zakupach.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 czerwca 2010, 19:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik krecik1984 napisał: Jeśli zależy Ci na jakości i cenie to polecam firmę NEO-TOOLS jeśli chodzi o narzędzia ręczne i firmę GRAPHITE jeśli chodzi o elektronarzędzia.

Firmy dość młode ale robią dobry, mocny sprzęt, zdobrą gwarancją i w dobrych cenach.

Jeśli ktoś chciałby się zapoznać z ofertą zapraszam do sklepu www.alltools.com.pl.

W sklepie super rabaty dla każdego + dodatkowe rabaty przy większych zakupach.



Dziwne ze ktoś poleca markę które posiada w swoim sklepie internetowym.
NIestety neo czy też graphite to taka tania chińszczyzna na rynku której polecenie jej powoduje się stratę znajomego.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2013, 19:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Patrze na to co jest napisane na forum to ręce opadają. Jestem stolarzem już parę lat i jeżeli chodzi o stanley to super narzędzia ręczne na wysokim poziomie ale jest dużo firm dobrych lepszych np jak wiah jeżeli chodzi o wkrętaki. Wkrętarki polecam Makita,Festoll,Dewalt,Protool itd. poziomice sola mam dwie i nic specjalnego polecam fatmax stanley a najlepsze poziomice robi zdecydowanie Stabil. Sam osobiście posiadam prawie całą serie narzędzi ręcznych stanley Fatmax i jestem z nich bardzo zadowolony taksamo jak z bahco i hultafors super narzędzia ale nie są tanie. Zwracam się do wszystkich którzy korzystając z takich forów o to by nie pisali głupot jeżeli pracuje parę dni w budownictwie albo jest majsterkowiczem i nie ma porównania bo trzyma poziomice po raz pierwszy w ręce o nie wypisywanie głupot pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2013, 16:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja także mam bardzo pozytywną opinię na temat tych narzędzi,są solidnie wykonane,dobre pod względem jakościowym i jak najbardziej warto w nie zainwestować.


www.HityCenowe24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...
  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....
  • Tarcze diamentowe Stellinger Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Jeżeli szukasz wysokiej jakości w zakresie tarcz szlifierskich oraz pad diamentowych warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez mk-diament i zapoznania się....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 369

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >