Nawadnianie ogrodu deszczówką

« Powrót do artykułu: Nawadnianie ogrodu deszczówką | « Powrót do grupy: Ogród i działka

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

14 czerwca 2016, 15:51

Zgadzam sie: good 0 bad

sam kupilem sobie taki zbiornik u www.zbiorniki.szczecin.pl naprawde polecam, swietna jakosc i przede wszystkim bardzo duza praktycznosc

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 czerwca 2016, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat w kwestii nawadniania trawnika czy generalnie ogrodu,to uważam że woda deszczowa w specjalnych zbiornikach znakomicie się sprawdzi,ewentualnie przy małej powierzchni ogrodu można też pomyśleć o zwykłych zraszaczach.

www.Fabryka-zieleni.eu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 września 2016, 08:53

Zgadzam sie: good 0 bad

w kwestii zbiornikow na deszczowke to znajomy mowil, ze jednym z najlepszych rozwiązań na naszym rynku jest firma www.zbiorniki.szczecin.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2016, 11:08

Zgadzam sie: good 0 bad

ja tez zdecydowałem się na zbiornik na deszczowke i naprawde bardzo fajnie to wychodzi. Zdecydowanie zmniejszyłem rachunki jakie placilem za podlewanie ogrodu. Smialo mogę polecic te od www.zbiorniki.szczecin.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

16 listopada 2016, 20:44

Zgadzam sie: good 0 bad

ja korzystam ze zbiornika na deszczowke od www.zbiorniki.szczecin.pl sa bardzo dobrej jakosci, a cena nie była wysoka, naprawde można zaoszczędzić pare groszy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 grudnia 2016, 00:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Czasem to sobie ludzie nie zdają sprawy z fakty, jak duże oszczędności daje deszczówka. Można ładnie zaoszczędzić dzięki dobrej instalacji. Zerknijcie sobie na http://www.szambabetonowe-24.pl/ tam właśnie można kupić nowoczsne zbiorniki, funkcjonalne i ekologiczne

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lutego 2019, 22:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja dopiero zamierzam zacząć nawadniać swój ogród deszczówką. Na wiosnę planuje rozpocząć urządzanie ogrodu i od razu chciałbym zainwestować w beczki na wodę deszczową . Beczki chce wkopać w ziemie, żeby nie zabierać sobie miejsca w ogrodzie. Jeszcze nie wybrałem konkretnych beczek, ale najprawdopodobniej kupie je od Hydrotec

Ten post był edytowany przez Jonorek dnia: 18 kwietnia 2019, 04:23
Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2019, 09:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem jak najbardziej warto bazować na wodzie deszczowej do podlewania ogrodu, inwestując wcześniej w specjalne beczki, zbiorniki na deszczówkę. Koszt ich zakupu zależy już od litrażu, pojemności.


Jul-met.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2019, 19:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Opcja z deszczówką to świetne rozwiązanie. Biorąc pod uwagę że prędzej czy później i tak będzie padać - mamy wodę na dobrą sprawę za darmo. Jedyny koszt, to koszt zbiornika. Jak dobrze poszukasz to uda się kupić coś w konkurencyjnej cenie. Ja kupowałem od firmy MiM Zbiorniki https://sklep.zbiorniki.szczecin.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2019, 16:25

Zgadzam sie: good 0 bad

To jest świetne rozwiązanie! I naprawdę wiele osób z niego korzysta. Wiele nie potrzeba, wystarczy zbiornik do zbierania deszczówki oraz pompa https://www.asc-pro.pl/sklep/pompy/pompy-do-b eczek/ i już bez problemu można wykorzystać zebraną wodą np. do nawadniania ogrodu

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 257

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >