Niezapłacona faktura? Procedury odzyskiwania długów

« Powrót do artykułu: Niezapłacona faktura? Procedury odzyskiwania długów | « Powrót do grupy: Prawo

17 czerwca 2013, 22:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Koksztys ma interesującą ofertę dla małych przedsiębiorców, oferując im w abonamencie za 99 zł netto miesięcznie pełną obsługę prawną firmy plus właśnie windykację. Mnie ten pakiet za 99 zł u nich uratował firmę, bo był taki okres, że wielu klientów nie opłacało faktur na czas. A teraz jak jest pieczęć kancelarii na wszystkich dokumentach, to jakoś się zdyscyplinowali. ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 stycznia 2016, 20:46

Zgadzam sie: good 0 bad

ja jestem ze szczecina i gdy mam problemy z płatnościami to korzystam z firmy eureka finanse mają niskie ceny i działają skutecznie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 sierpnia 2016, 10:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecamy skorzystać z bezpłatnej Giełdy Długów Delegat

Zgłoś | Cytuj | Link

7 listopada 2016, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiem szczerzę, że ja mam już dość inwestorów, którzy nie wywiązują się z płatności i mają niezapłacone faktury. Dla mojej firmy to poważna strata i niestety nie mogę sobie na coś podobnego pozwolić. Dlatego od pewnego czasu jeżeli jest jakiś problem z płaceniem to od razu kieruję sprawę do firmy windykacyjnej ICG i mam problem z głowy. Przynajmniej wiem, że ja się nie muszę denerwować a pieniądze i tak do mnie wrócą.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 czerwca 2017, 09:07

Zgadzam sie: good 0 bad

@Morison czy nie lepiej zamiast rozwiązywać problem zapobiec jego powstaniu? Jednym ze sposobów rozwiązującym problem zatorów płatniczych i pozwalającym uniknąć długiego i stresującego procesu windykacji jest skorzystanie z faktoringu. @Adrian4 chyba faktycznie masz dużo szczęścia, bo jak pokazują badanie Coface, 2/3 firm w Polsce ma należności opóźnione o ponad 60 dni, a opóźnienia płatnicze o ponad 3 miesiące zgłasza 1/4 firm.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 października 2017, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,

Pewnie wielu z was zastanawiało się jak skutecznie odzyskać pieniądze zapłacone jako zaliczkę bądź za wykonaną usługę. Specjalizuję się w prawie obrotu wierzytelnościami. Oferuję windykację bez kosztów dla wierzyciela - prowizja jest płatna przez dłużnika. Poprowadzę każdą sprawę, zapraszam do kontaktu michal.saboks@op.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2017, 07:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Możesz też zgłosić się z tym problemem do komornika. Mają bardzo dużą skuteczność i działają całkowicie legalnie. Ja współpracowałem z www.jkrukkomornik.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2018, 08:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zgłosiłem się do MK-Finanse z prośbą o pomoc. To była bardzo dobra decyzja, bo należne mi pieniądze szybko do mnie trafiły i po kłopocie a teraz uważam z kim współpracuję bądź zamierzam.. w razie czego wiem, że MK zawsze pomoże

Zgłoś | Cytuj | Link

11 sierpnia 2018, 11:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj sporo mieliśmy takich niezapłaconych faktur do czasu aż podjęliśmy współpracę z kancelarią www.kancelariameritum.pl która za nas zaczęła egzekwować spłatę u dłużników. Duża pomoc i wygoda dla każdego przedsiębiorcy!

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2020, 22:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Spore doświadczenie w odzyskiwaniu należności ma kancelaria Lexa. Oczywiście działają tez w odwrotną stronę i pomagają wychodzić z zadłużenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 278

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >