Niskie mieszkanie

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

28 sierpnia 2017, 01:10

Zgadzam sie: good 0 bad

A jakies inne pomysły? Siostra ma takie mieszkanie i szukam rozwiązań poza jasnymi kolorami. Tapety w pasy nie wchodzą w grę. Na razie pomogły troche jasne zasłony na zmianę z ciemniejszymi

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 maja 2018, 09:55

Zgadzam sie: good 0 bad

a może pobawcie się lustrami? jakimś obrazem, przestrzenią wyznaczoną przez dywan i pustą podłogę. A może warto powiększyć okno?
lizurej

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 maja 2018, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy niskim pomieszczeniu dobór mebli ma znaczenie, powinniśmy rezygnować z wysokich szaf i biblioteczek na rzecz komód i szafeczek, jeśli już zabudowa to koniecznie pod sam sufit. Zamiast wiszących lamp i żyrandoli plafony i płaskie lampy, super się też sprawdzi oświetlenie ścienne. A malowanie? jasne kolory jak najbardziej, koniecznie sufit jaśniejszy od ścian i dobrze zrobić na ścianach szerszy pasek w tym samym kolorze, tzw. malowanie gdzie sufit schodzi na ścianę. Te wszystkie zabiegi optycznie wysmuklą pomieszczenie. Co do farb mogą być matowe, ja u mojej mamy malowałem w niskim pokoju duluxem easycare właśnie w ten sposób jak wyżej opisałem i wygląda bardzo dobrze, a to matowa farba jest.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2018, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

classic car insurance companies automobile insurance companies auto insurance companies insurance companies

Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2018, 12:15

Zgadzam sie: good 0 bad

cash now borrow money cash now loan emi

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 maja 2018, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

essay for me essay for me essay for me best essay writing software

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2019, 13:04

Zgadzam sie: good 0 bad

niskie czy wąskie mieszkania są trudne do aranżacji, architekt wnętrz potrafi tak zaprojektować wnętrze, by wydobyć jego zalety

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 197

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >