Niskie mieszkanie

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

6 września 2011, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam.
Ja mam problem ponieważ mam bardzo niskie mieszkanie co od razu zmniejsza mi pomieszczenie, tak więc co zrobić aby mieszkanie wydawało się wyższe?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2011, 09:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam jaśniusieńkie kolory i farby odbijające światło dla wnętrz małych i niskich.Jeśli ma Pani pomieszczenia o dużych powierzchniach, przestrzenne można zastosować ciemniejsze odcienie na ścianach, a sufit pomalować farbą odbijającą światło.Najlepiej by odcięcia kolorystyczne pokrywały się z linią załamania ściana-sufit. Dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie pasów ( tapeta, farba) na jednej ze ścian .Pasy wertykalne wydłużają wnętrze i podwyższają pomieszczenie. Im grubsze pasy tym efekt silniejszy. Polecam rozwagę w doborze kolorów pasów, niech nie będą zbyt agresywne, ani zbyt mdłe .Mam nadzieje,że trochę pomogłam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2011, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj tak pomogła Pani i to bardzo :) tylko że moje mieszkanie trudno nazwać dużym. Całość to 62m2 mam 3 pokoje i kuchnie więc co będzie najlepsze?

Zgłoś | Cytuj | Link

8 września 2011, 17:58

Zgadzam sie: good 0 bad

W takim przypadku należy postąpić dokładnie tak samo, ale należy jeszcze pomalować ściany na jasny kolor.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2011, 14:41

Zgadzam sie: good 0 bad

A to w takim razie czy do takiego niskiego mieszkania można zastosować matowe farby? czy raczej te odbijające światło? Bo ja jestem w podobnej sytuacji a nie lubię po prostu tych blyskotek na ścianie wole matt

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lipca 2013, 14:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też radzę wybrać jasne kolory, dodatkowo zastosowałabym kolory ciepłe i na jednej ze ścian - dobrze dobrany - wzór lub pas tapety.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2013, 20:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Tapeta z pionowymi pasami na pewno pomoże, zresztą sama zerknij www.decoroom.eu/realizacje

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2013, 08:18

Zgadzam sie: good 0 bad

O tak, masz rację, bardzo dobry wybór, pionowe pasy mogą nieco powiększyć wnętrze:)

Ten post był edytowany przez majka1 dnia: 26 sierpnia 2013, 08:18
Zgłoś | Cytuj | Link

2 października 2013, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do kupna mieszkania. Ja osobiście uważam, że naprawdę dobre oferty można znaleźć na tej stronie:
http://zybel.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

2 października 2013, 21:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik kwieczko napisał: Tapeta z pionowymi pasami na pewno pomoże, zresztą sama
zerknij www.decoroom.eu/realizacje


Warto też kolorystyką trochę pograć.Podłogę i sufit pomaluj farbą w kolorze jasnym, a ściany - ciemnym. Wtedy sufit "otworzy się" ku górze, a całe pomieszczenie będzie wydawało się smuklejsze.
www.decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 177

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >