Nowatorskie pompy ciepła

« Powrót do artykułu: Nowatorskie pompy ciepła | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

26 września 2016, 12:44

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii ogrzewania, to warto również zdecydować się na dobry i sprawdzony ekogroszek, który w praktyce okaże się bardzo wydajny, a jego pewne źródło znajdziecie na www.Smarttrans.net.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lutego 2017, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Zamówiłem pompę Viessmanna we wrocławskiej firmie 3e-heating gdzie mam do dyspozycji serwis 24/7 więc w razie nagłych awarii jestem odpowiednie zabezpieczony.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 marca 2017, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrej klasy pompy różnego rodzaju ma na stanie hurtownia Swatt – swatt.pl. Ich bym polecał właśnie przy zakupach hurtowych. Mają dobrze rozwiązaną obsługę klienta, szybkie dostawy, produkty są sprawdzone, solidnie opakowane. Jak musiałem zrobić raz wymianę na nieco mocniejszy model to nie robili mi żadnych problemów, szybko cała transakcja poszła.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2017, 14:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o ogrzewanie to dużo wydajniejsza jest pompa ciepła. U mnie sprawdza się jak trzeba, a zamówiłem ją w firmie http://ekosunkoszalin.pl i jestem zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2017, 21:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Pompy ciepła i generalnie wszystkie części instalacyjne zamawiam aktualnie głównie z hurtowni Swatt (prowadzą sprzedaż online -swatt.pl). Szybka wysyłka, dobra obsługa, można zawsze dopytać o parametry, dostępność, generalnie nie przeciągają dostaw w czasie. Jeśli mam dostać towar na konkretny dzień to rzeczywiście dostaję.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2017, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja sobie bardzo chwalę ostatnio tego typu urządzenia z hurtowni Swatt – swatt.pl. Współpracują ze sprawdzonymi producentami, pompy mają w nowej technologii, wydajne, praktycznie w wielu przypadkach nie wymagające jakiejś większej obsługi, no i ostatnia sprawa że łatwo się je montuje. U nich bym polecał sobie porównać parametry z cenami, bo można trochę zaoszczędzić, zwłaszcza jeśli jest się instalatorem, bo dla firm mają specjalny program rabatowania.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2017, 01:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Od kilku lat mam pompę ciepła polskiego producenta A-Pic ( http://jak2002.pl/pompy-ciepla/ ). Rachunki za ogrzewanie spadły z mniej więcej 1000zł (węgiel) do 400-600zł w najzimniejszych miesiącach roku (zazwyczaj jest to 450zł). Są dotacje na pompy ciepła i należy z nich korzystać, bo jakby nie było, to dosyć droga inwestycja.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2017, 22:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Pompy ciepła w wersji Split jakiś czas temu kupowałem przez hurtownię Swatt i generalnie jestem zadowolony. Szybka obsługa, całość dotarła dobrze zabezpieczona, miałem też na bieżąco kontakt telefoniczny z obsługą, także było wiadomo na jakim etapie jest cała realizacja zamówienia. Na stronie swatt.pl są ich urządzenia z opisami i też opcją składania zamówień online.

Zgłoś | Cytuj | Link
Ten post był edytowany przez dnia: 28 kwietnia 2017, 11:41
Zgłoś | Cytuj | Link

16 maja 2017, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Pompa ciepła powinna być nie tyle nowatorska ile bezawaryjna i solidna, optymalnie dopasowana do naszych potrzeb, warto wcześniej dokładnie przemyśleć ten wybór, my pomożemy wykonać odwiert pod pompę ciepła, między innymi w tym się specjalizujemy.

www.Studniarz.waw.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 261

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >