Nowe mieszkanie w Warszawie, pomocy

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

18 grudnia 2012, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem na etapie wyboru, a właściwie już decyzji o zakupie mieszkania w Warszawie. Zdecydowałem się na Osiedle Górczewska Park developera JW Construction. Będe wdzięczny mieszkańcom, albo osobom, które znają to osiedle o kilka słów ich opinii o nim. Z góry dzięki i pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 marca 2013, 18:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Na osiedlu tym zostało ostatnie 5 mieszkań w ofercie. Kompleks składa się z 11 budynków o sześciu kondygnacjach i 1 ośmiokondygnacyjnego
z punktami usługowymi na parterze. W sumie znajduje się tu 886 mieszkań o mocno zróżnicowanych metrażach, począwszy od kawalerek (od 31 do 45 m2), na mieszkaniach czteropokojowych (od 78 do 93 m2) skończywszy.
Agent ds. Nieruchomości

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 kwietnia 2013, 16:40

Zgadzam sie: good 0 bad

A wiecie, że w Poznaniu można kupić nowe mieszkania ? Inwestycja została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Ceny są promocyjne [http://www.sgi.pl/]

Ten post był edytowany przez Beata111 dnia: 20 lutego 2015, 12:24
Zgłoś | Cytuj | Link

18 kwietnia 2013, 22:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Poznań to też fajna inwestycja Oaza Piątkowo i fajnie położona

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2013, 16:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Co ciekawe JWC nie buduje tylko w Warszawie, czy Poznaniu, ale też Gdyni, czy Łodzi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 lipca 2013, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz na Lewadnowie są atrakcyjne ceny na mieszkania JWC, 6 lipca mają dzień otwarty jak ktoś jest zainteresowany

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lipca 2013, 22:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Lewandów Park, Zielona Dolina, czy Osiedle Bursztynowe, ciekawych osiedli z lokalami w dobrej cenie jest w Warszawie wbrew pozorom całkiem sporo.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2013, 06:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie, wystarczy tylko dobrze się zorientować i można kupić bardzo fajne mieszkanie w ciekawej lokalizacji w dobrej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2013, 17:44

Zgadzam sie: good 0 bad

W dobrej cenie są nowe mieszkania na Woli od Home Invest (tu macie stronę: www.homeinvest.pl) Ani ja ani nikt z moich znajomych, kto kupił od nich mieszkanie jeszcze się nie zawiódł. Warto popytać przyjaciół, znajomych gdzie i od kogo kupowali - ja w taki właśnie sposób natknęłam się na tego dewelopera z Warszawy.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2013, 15:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Znam dobrego dewelopera który zajmuje się budowa i sprzedażą mieszkań w okolicach Warszawy. Polecam zajrzeć tutaj [http://www.arche.pl/] i zapoznać się ze szczegółami oferty. Dodam też, że jest to sprawdzona i uczciwa firma.

Ten post był edytowany przez Beata111 dnia: 20 lutego 2015, 12:23
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 199

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >