Nowe mieszkanie w Warszawie? Zobacz dzielnice warte uwagi!

« Powrót do artykułu: Nowe mieszkanie w Warszawie? Zobacz... | « Powrót do grupy: Inwestycje

10 maja 2018, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Wciąż się dziwię trafiając na takie artykuły, że nikt nic nie wspomina o Piasecznie i Józefosławiu. Przecież to przepiękna lokalizacja, zielona, cicha, spokojna. Moi znajomi kupili tam dom na osiedlu Leśny Kwiat i sama jak tam przyjeżdżam to jestem zauroczona okolicą :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 maja 2018, 21:52

Moim zdaniem najlepsza dzielnica to Wilanów, mieszkam tutaj od paru miesięcy, przeprowadziłem się z Częstochowy i różnica jest ogromna. Zdecydowanie lepiej jest tu wszystko zorganizowane, nie ma tłoku, łatwe dojazdy itd. Przy zakupie mieszkania korzystałem z biura Eugeniusza Jaworskiego (tel. 603 195 624) którego serdecznie polecam. Współpraca była profesjonalna i przebiegła w sympatycznej atmosferze

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 maja 2018, 10:52

Godne polecenia są mieszkania wykonane przez firmę Nexity. Działa ona na skalę europejską i posiada duże doświadczenie w tej branży. Z dużym zaangażowaniem wykonuje zlecenia i profesjonalnie zaspokaja każdą potrzebę klienta. Obsługa konsumenta na wysokim poziomie. Mieszkania są innowacyjne i unikalne. Więcej informacji oraz ich zlecenia można znaleźć na stronie www.nexity.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Obligacje Mieszkaniowe Liczba postów: 683 Grupa: Inwestycje Czy ktoś ma doświadczenie z inwestowaniem w obligacje? Mam na myśli to - https://www.big.biz.pl/emitent-obligacji -przewaga-rynkowa/ Pierwszy raz widzę, gdzie mo...
  • Zakup mieszkania bez zagrożeń Liczba postów: 49 Grupa: Inwestycje Ja w swoim życiu kupiłam kilka mieszkań i nigdy nie trafiłam na nieuczciwych sprzedających a nawet kilka razy udało mi się upolować mieszkanie w bardzo dobrej c...
  • Gdzie kupić mieszkanie w Krakowie? Najlepsze lokal... Liczba postów: 488 Grupa: Inwestycje Jeżeli chodzi o lokalizację korzystałem z usług tego dewelopera w Krakowie . Mają jedne z lepszych ofert mieszkań pod względem wykonania i metrażu.
  • Rynek kruszyw musi być elastyczny Liczba postów: 13 Grupa: Inwestycje Polecam http://www.ekoprod.pl/ jest jednym z największych producentów kruszyw sztucznych. Warto mieć ich usługi na uwadze, w przypadku poszukiwania odpowiednieg...
  • Niższa rata kredytu hipotecznego Liczba postów: 1 Grupa: Inwestycje Najłatwiej obniżyć sobie ratę kredytu, jak ma sie kredy we frankach, wymieniając pieniądze na ratę samodzielnie, kantorze internetowym. Właściwie każdy kantor o...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 18203 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 201

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >