Nowoczesna kostka brukowa

« Powrót do artykułu: Nowoczesna kostka brukowa | « Powrót do grupy: Ogród i działka

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

26 lutego 2014, 20:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Na reprezentacyjnych alejach fajnie jakby układali kostki typu Promenada od Bruk Betu. Wygląda bardzo reprezentacyjnie i nie sposób nie zwrócić na niej uwagi. Jak przyjdzie sezon budowlany pomyślę nad taką w swoim ogrodzie, przykuwa oko.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 marca 2014, 17:19

Zgadzam sie: good 0 bad

u mnie na szczęście podjazd nie jest zbyt duży, więc nie będzie to kosztowna inwestycja, co do rodzaju kostki to postawiłem na Babilon w kolorze w żywym, ceglanym odcieniu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 marca 2014, 21:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Tez nie mam za duzego podjazdu, wiec stwierdzilem,ze zainwestuje w lepsza kostke, bo moge wiecej wydać. No i klade sobie granitową , taka mniej wiecej jak tu mają http://pol-bruk.org.pl/galeria.html

Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2014, 11:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę polecić firmę

Zaoferowali mi kostkę brukową w naprawdę atrakcyjnych cenach. Firma działa na terenie Niemiec.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2014, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

jest tyle fajnych kostek brukowych że nie wiadomo na którą się zdecydować. ja się waham pomiędzy Hydrofugą a Kamieniem Sjeneńskim. oba te produkty mają dość szerokie spoiny pomiedzy którymi moze rosnąc trawa. powoduje to dobry odpływ wody ale tez trochę zieleni pomiędzy wszechobecnym betonem

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 marca 2014, 10:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bardziej skłaniałbym się ku Hydrofudze - po prostu bardziej mi się podoba :) Nie zapomnij o zaimpegnowaniu wcześniej kostki.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 kwietnia 2014, 11:50

Zgadzam sie: good 0 bad

jednak będzie Hydrofuga. impregnat też kupiłem. nie wiem tylko kiedy to zaimpregnować. na opakowaniu jest napisane że dopiero po wyjściu wykwitów. a jak nie wyjdą ?

Zgłoś | Cytuj | Link

16 kwietnia 2014, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Hydrofuga jest gruba na 8 cm, a Kamień Sjeneński aż na 10, weź pod uwagę też swoje potrzeby w zakresie ciężarów jakie będą na powierzchni bruku się znajdować. Już 8 to jest dużo i z tego względu też postawiłbym na Hydrofugę, bo za sjeneński zapłacisz pewnie też więcej. Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2014, 02:15

Zgadzam sie: good 0 bad

no zgadza się, kostka brukowa i jej jakość mają znaczenie, ale to nie wszystko. Powiem Wam, ze dla mnie jak się okazało w praniu (bo sam ją układałem) nie było gorsze wybranie odpowiedniej, albo jakiejś tam pasującej do całej posesji, ale…wybór piasku. Tak! No wiem, może wydać się śmieszne, ale w praktyce to był śmiech przez łzy, bo mi się cały czas rozjeżdżała. Kupiłem w końcu tu, bo dowiedziałem się, że przywożą, http://suszarniapiasku.pl/ i na szczęście nie okazał się kolejnym niewypałem…

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2015, 18:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak ktoś szuka dobrej firmy zajmującą się układaniem kostki brukowej z Warszawy, to warto skontaktować się z http://www.kostka.info.pl/ u mnie całe zlecenie wykonali szybko i bardzo rzetelnie

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19124 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 279

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >