Nowoczesna kuchnia.

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 30 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

19 listopada 2012, 19:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Kuchnia przede wszystkim musi pasować jej użytkownikowi a nie być modna. Moda dziś jest taka, jutro inna. Najważniejsze by była funkcjonalna, wygodna. Kolorystyka to sprawa drugorzędna.
Mnie podobają się na przykład aranżacje kuchni według Komandora. Niektóre na prawdę są bardzo nowoczesne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 listopada 2012, 19:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Kuchnia przede wszystkim musi pasować jej użytkownikowi a nie być modna. Moda dziś jest taka, jutro inna. Najważniejsze by była funkcjonalna, wygodna. Kolorystyka to sprawa drugorzędna.
Mnie podobają się na przykład aranżacje kuchni według Komandora. Niektóre na prawdę są bardzo nowoczesne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 stycznia 2013, 15:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciężko powiedzieć co w ogóle nazwać nowoczesna kuchnią. Moim zdaniem powinna nam się przede wszystkim podobać plus do tego spełniać swoje podstawowe zadania,być uniwersalną. To najważniejsze kwestie.


www.Kociol.net.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lutego 2013, 10:35

Zgadzam sie: good 0 bad

A gdybyście mieli polecić jakiś nowoczesny i dobrze wyglądający okap, to co byście wskazali? Domyślam się, że pod względem lepiej prezentują się kominowe od np. teleskopowych. Czy za ceną, oprócz wyglądu, idzie też lepsza efektywność?

Zgłoś | Cytuj | Link

25 czerwca 2013, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem nowoczesne kuchnie, to kuchnie ponadczasowe, zamiast podążać za sezonowymi trendami lepiej wybierać klasyczne rozwiązania. Zawsze łatwiej ewentualnie zmienić jakieś dodatki. Mniejszy nakład czasowy i kosztowy przede wszystkim.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 czerwca 2013, 21:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie kuchnia nowoczesne, to typ industrialny. Coś na ten wzór: http://inspirujacewnetrza.pl/pomysly-na-meble -do-kuchni. Duże pomieszczenia, inspirowane starymi fabrykami, stonowane kolory i minimalizm w dodatkach w dodatkach.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2013, 16:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Tylko, że taki styl będzie nowoczesny tylko przez kilka lat. Ja stawiałbym na minimalizm i proste formy.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lipca 2013, 12:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Kuchnia ma to do siebie, że jest z reguły dosyć małym pomieszczeniem i nie warto jej zagracać. Aby tego nie robić warto kupić meble na wymiar. Możemy sobie idealnie dobrać wszystkie potrzebne materiały (dobrej jakości) i idealnie wpasować wszystkie szafeczki tak, aby nic nie wystawało itp. Ja niedawno robiłam to u siebie w domu i jestem bardzo zadowolona. Tak w ogóle to polecam tę firmę. Warto.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2013, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie zawsze. Kuchnia w zabudowie wolno-stojącej na ogół jest całkiem spora, nie trzeba przecież oszczędzać przestrzeni, skoro dom buduje się od podstaw. Za to też uważam, że warto samemu sobie tę kuchnie dopasować do naszych potrzeb, a meble na wymiar przy klimatycznym i naprawdę "naszym" wnętrzu to podstawa.

Ten post był edytowany przez donpedro dnia: 10 lipca 2013, 13:21
Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2013, 14:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajnie, że się pochwaliłaś tą mikrofalą, ja na mieszkanku posiadam tylko stary piekarnik, więc pieczenie ciasta różnie wychodzi:(

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 30 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 6 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...
  • Podłoga Liczba postów: 116 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • jaka łazienka Liczba postów: 328 Grupa: Najnowsze t... Zajrzyj koniecznie do oferty sklepu http://mebel4u.pl/lustra-lazienkowe-z-sz afka Ich oferta online jest bardzo rozbudowana i podzielona na tematyczne kategorie....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 254

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >