Nowoczesne hale magazynowe - jedna już wynajęta!

« Powrót do artykułu: Nowoczesne hale magazynowe - jedna... | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸

14 grudnia 2017, 13:41

Zgadzam sie: good 0 bad

JARTOM radzę obserwować. Ogrom wolnych hal magazynowych i mnóstwo okazji do przejęcia. Budowa hali jest w tym momencie średnio opłacalne. Na rynku wisi zbyt wiele okazji, trzeba je tylko wykorzystać. Ale czy rynek znajdzie kapitał? Bo dobre okazje inwestycyjne są teraz w całej Polsce.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 stycznia 2018, 13:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Potwierdzam - popatrzcie jak wiele wolnych hal magazynowych macie teraz w JARTOM - jest tego dosłownie ogrom, a zdecydowana większość do zgarnięcia za naprawdę małe pieniądze. Kwestia jedynie taka, czy macie na to wszystko odpowiedni budżet. Ale racjonalnie myśląc, to teraz mamy idealny moment na inwestowanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lutego 2018, 08:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich Użytkowników na forum :) Jeżeli chodzi o konstrukcje stalowe hal, to polecam zerknąć także na www.HaleStudnicki.pl zajmujemy się tym na co dzień i mamy niezbędne doświadczenie, możemy pomóc.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 kwietnia 2018, 18:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto zainwestować w dobrej jakości sprzęt probierczy. Polecałbym w tym temacie firmę Zwarpol. Aparatura probiercza przez nich oferowana jest najwyższej klasy. Jako elektryk pracuję na ich sprzęcie od wielu lat i wiem, że są bezawaryjne i niezastąpione.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 kwietnia 2018, 13:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Co trochę w bazach JARTOM widać kolejne hale, więc nie dajcie sobie wcisnąć, że teraz nie ma warunków do inwestycji. Pewnie że są, a przejęć można dokonywać w wielu lokalizacjach. Jaki zatem problem? Zależy wam na poważnej inwestycji, to ją realizujecie i tyle. A przy dobrym zarządzaniu można na takiej hali zarobić naprawdę fajną kasę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 kwietnia 2018, 14:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Moją halę wybudowała firma Commercecon z Konstantynowa Łódzkiego. Świetnie sobie ze wszystkim poradziła. Moja rola ograniczyła się do omówienia koncepcji budynku. Zaprojektowała go i wykonała w 100% firma Commercecon. I o to mi chodziło - nie chciałem angażować się w kwestie, które nie powinny mnie interesować.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2018, 14:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Odnośnie do posadzek idealnych do hali to ja polecam http://cemix.com.pl/# bardzo dobra jakość za rozsądną cenę. Myślę, że spokojnie można je zastosować. Bardzo fajnie się prezentują i są niezwykle trwałe. Warto się nimi zainteresować.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2018, 13:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli kupujesz gotową halę magazynową to nie masz takich problemów. W bazie JARTOM są takie hale, które nie wymagają żadnej ingerencji w inwestycje. W sensie - hala po prostu jest gotowa pod biznes, ale to również trzeba umieć inteligentnie dobrać pod swoją działalność.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2018, 20:56

Zgadzam sie: good 0 bad

ktoś tutaj pytał o oświetlenie przemysłowe na hali produkcyjnej. Jest taka firma, która ma takie oświetlenie i jest ono bardzo dobrej jakości. Jako, że pracuje też w biurze i poniekąd jestem powiązana z hala produkcyjną/ narzędziownią ( koordynatorzy przesyłają do mnie rózne raporty), to wiem że bardzo zależało im na dobrym oświetleniu, po to by zwiekszyc komfort pracy i przee wszystkim by zmniejszyć koszty energii ( o tym decydował już szef wszystkich szefów ;) ) W każdym razie takie oświetlenie mamy na hali, u mnie w biurze również ;) Oświetlenie jest firmy Trilux https://www.trilux.com/pl/. ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2018, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Panowie - na spokojnie obserwujcie bazy JARTOM. Przecież wolnych hal magazynowych jest ogrom. Nie chodzi tylko o okolice Warszawy - o całą Polskę. Raczej mało kto spodziewał się, że nieruchomości pójdą w takim kierunku. Pod względem inwestycyjnym mamy teraz cudowny moment.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19127 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 236

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >