Nowoczesne rozwiązania w kuchni

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 38 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

12 lutego 2014, 20:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam fronty z płyty meblowej a blat mam Hanex :) jestem z niego bardzo zadowolona i wszystkim polecam. Między szafkami mam położone szkło Lacobel. Poza tym, jeśli chodzi o systemy w szafkach to mam jedno Cargo, no i cichy domyk, co dla mnie jest podstawą w obecnych czasach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lutego 2014, 18:42

Zgadzam sie: good 0 bad

A jaką masz płytę meblową? Lakierowaną w jakiś sposób, czy może oklejoną? Hanex to ten konglomerat prawda? Jak się sprawuje podczas użytkowania? Słyszałem, że potrafią zostawać plamy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lutego 2014, 23:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Oklejoną. Żaden lakier.
Plamy? No coś ty. Hanex czyści się bardzo łatwo. Nie zostają żadne plamy. Ja mam Hanex, który świetnie imituje kamień :) Każdy się mnie pyta czy to blat z prawdziwego kamienia. Z tymi plamami to może jest zależne od wzoru.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2014, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

A jaki materiał wybrałaś na okleinę? Jesteś z wyboru zadowolona, czy jednak wybrałabyś coś innego jakbyś ponownie remontowała kuchnię?
Powiedz mi też proszę, czy ten Hanex jest zimny w dotyku tak jak kamień? Jak on się w ogóle zachowuje skoro to aglomerat?

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2014, 22:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik chris napisał: Moja kuchnia raczej do małych nie należy :) Zapytam
inaczej, jak Wy urządziliście swoje kuchnie? Jakie
elementy są niezbędne, jakie materiały najbardziej
polecacie?


Temat rzeka dosłownie :)
Po pierwsze musisz wybrać styl. Musisz określić dla kogo ta kuchnia i dla ilu osób. Co jest Ci niezbędne przy gotowaniu. Z nowoczesnych rozwiązań polecam Ci obrotowe półki w narożniku kuchni (często ludzie zapominają o narożnikach), miejsce przeznaczone na półki Cargo, które będą pełnić funkcję przechowywaczki/spiżarki. Szuflady to tyko tandemboxy. Ważny też jest rodzaj zlewozmywaka, materiał, blat, materiał na frontach. No naprawdę można by wymieniać i wymieniać.
A ostatnio wpadłam na coś takiego jak winda do górnych szafek :)


Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 lutego 2014, 22:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem kobietą i nie powiem Ci dokładnie z czego mam te fronty hehe Co do blatu to zimny nie jest. łatwo się go sprząta i nie sprawia mi żadnych problemów. Nic bym nie zmieniła-podoba mi się jak jest.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2014, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

@green6, bardzo dużo aspektów wymieniłaś. Kuchnie aktualnie byłaby dla jednej osoby, ale nie chciałbym jej tak urządzać, raczej myślę o przyszłości.Styl nowoczesny tak jak pisałem. Jeśli chodzi o zlewozmywak i blat to właśnie totalnie się nie znam

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2014, 22:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Zlewozmywaki teraz są modne z konglomeratu i takie polecam. Wyglądają bardzo praktycznie i ładnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 marca 2014, 18:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak one wyglądają i jak zachowują się po dłuższym użytkowaniu?

Zgłoś | Cytuj | Link
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 38 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 185

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >