Nowoczesne tapety o wyjątkowym wzornictwie

« Powrót do artykułu: Nowoczesne tapety o wyjątkowym wzornictwie | « Powrót do grupy: Wnętrza

29 listopada 2011, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

bardzo ładne :) Sympatyczne i na sam widok robi mi się wygodnie :) a fotel to jakiś kosmos po prostu :) tak tak wiem że to artykukl nie o kanapach ale one są takie miłeeeee hehehe

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2011, 13:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajna tapeta, był etap pasków pionowych to teraz czas na poziome

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2011, 14:44

Zgadzam sie: good 0 bad

wyglada to stylow i fajnie :D :D

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2011, 15:01

Zgadzam sie: good 0 bad

minimalistyczna tapeta, noo ok nawet bardzo ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2011, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

nie no nie mozna powiedziec. teraz minimalizm jest w cenie :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 stycznia 2016, 16:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie, że dobór odpowiedniej kolorystyki nie jest prosty, wymaga to rozsądnego podejścia, poczucia estetyki.
Sama nie jestem przekonana czy ten kolor pasuje do całej aranżacji ;-) Wydaje się zbyt jasny chociaż...
Może mam po prostu inne, ulubione kolory?

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2016, 12:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Kolor można zmienić, właścicielowi ma to odpowiadać. Ten błękit jest wyrazisty. Oczywiście wszystko jest kwestią gustu. Sam wzór jest ciekawy, ale być może cała aranżacja nie została należycie dobrana kolorystycznie.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2021, 19:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Tapety są naprawdę fajne, ale trzeba pod nie naprawdę bardzo dobrze przygotować podłoże. Najlepiej porządnie zagruntować i do tego dać dobrą gładź, ja akurat lubię Acryl Putz ST10. Sprawdza się w takich momentach. Tapeta wygląda wtedy po prostu super

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2021, 09:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie jakoś nadal tapety nie przekonują. Całe moje dzieciństwo to wytapetowane pokoje, a teraz jedynie farba wchodzi w grę w moim domu. Jakoś nie pasują one do nowoczesnych pomieszczeń.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Szafka RTV imitująca kominek Liczba postów: 12 Grupa: Wnętrza A jeśli rozglądasz się za ciekawymi wariantami szafek RTV w modnym wydaniu to możecie też zajrzeć na https://zfabryki.pl/pol_m_Przechowywanie -1531.html gdzie zn...
  • Kołki rozporowe - czyli jak bezpiecznie wieszać? Liczba postów: 19 Grupa: Wnętrza Warto mieć w tym celu odpowiednie narzędzia oraz rzecz jasna same kołki także powinny być wysokiej jakości wykonania, od tego zacznijmy.
  • Jak urządzić pokój małego kibica Liczba postów: 10 Grupa: Wnętrza U mnie dzieciaki również mają w bardzo podobnym stylu swoje pokoje urządzone i ja jestem zdania, że ogólnie strefy kibiców są czymś bardzo fajnym. Muszę dodać,....
  • Jak wybrać parapet zewnętrzny? Liczba postów: 24 Grupa: Wnętrza Jedno jest pewne popularność parapetów marmurowych wynika w dużym stopniu z renomy, którą cieszą się elementy z naturalnego kamienia — dodajmy, że w dużej mierz...
  • Baterie umywalkowe ścienne - tradycyjne i bezdotyk... Liczba postów: 7 Grupa: Wnętrza Jeśli szukasz stylowych propozycji w zakresie baterii umywalkowych podtynkowych to warto zapoznać się z ofertą marki Oltens i tutaj https://oltens.com/pl/bateri...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 181

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >