Nowoczesne fotele

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

25 lutego 2016, 07:53

Zgadzam sie: good 0 bad

w biurze coraz częściej można zobaczyć nowoczesne rozwiązania

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 marca 2016, 08:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat tak się składa,że jeżeli mowa o nowoczesnych i stylowych fotelach do biura lub gabinetu to zobaczcie nasza kolekcję na www.KamilaMeble.pl mamy bardzo szeroki wybór i rozsądne ceny :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 marca 2016, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz jest taki wybór mebli, że wystarczy wejść na stronę jakiegokolwiek sklepu internetowego i można znaleźć wiele fajnych foteli :) np. na stronie sklepu www.perlavita.com.pl są fajne fotele, które mają pod siedzeniem schowaną pufę, którą można wyciągnąć i mieć jako podnóżek :)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 maja 2016, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukacie takich designerskich i stylowych foteli do swojego biura,to warto zerknąć na naszą kolekcję
http://www.quadre.pl/fotele-krzesla-biurowe,c 98.html

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lipca 2016, 10:50

Zgadzam sie: good 0 bad

A co sądzicie o takim fotelu-jaju http://www.decomania.pl/pl/p/Fotel-D2-Kula-bi alo-czarny/52645 ? Prezenetuje się super, bo widziałem go na targach HomeDays, super się wpasował do wnętrza tylko czy jest wygodny? Jak myślicie?

Ten post był edytowany przez Sebastian84 dnia: 5 lipca 2016, 10:50
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lipca 2017, 11:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupowałem sobie nowy fotel obrotowy jakiś czas temu, jest to Profim ze strony ergoexpert.pl zamawiany. Świetna jakość, to mój pierwszy taki lepszy fotel i czuć różnicę od pierwszego, że tak to nazwę – siadu. Siedzisko wygodne, pełna regulacja kąta oparcia, wysokości, można sobie podłokietniki dostosować, po prostu wszystko. A wiadomo że ludzie mają rożne sylwetki, więc też ten fotel powinien być jak najbardziej elastyczny, dostosowujący się do konkretnej osoby i ten taki właśnie jest.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2017, 09:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Nasze obrotowe są jeszcze w bardzo dobrym stanie i jak na razie wymiany nie wymagają bo i poco, ale zdecydowaliśmy się urządzić w biurze taki kącik wypoczynkowy. Przyznam, że z tymi fotelami to łatwo nie było, może dlatego, że szukaliśmy nieszablonowych modeli, ale koniec końców udało się. Piekne nowoczesne fotele i stoli kupiliśmy w Jagodowym Kocie. Zobacz co mają http://www.jagodowykot.pl/kategoria-produktu/wnetrza/meble/f otele/ a i te pufy u nich sa tez ekstra.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2017, 12:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Zarówno fotele gabinetowe jak i te do domu w nowoczesnym stylu, powinny być przede wszystkim bardzo wygodne i dobrej klasy, jakości wykonania, tak aby oprócz prezencji przetrwały przez lata.


www.AiddarMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2017, 07:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrym sposobem na oszczędzenie jest też kupno fotela w internecie. Jest sporo okazji cenowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2017, 09:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie, do nowoczesnego wnętrza. Niedawno podjąłem decyzję o zakupie mieszkania deweloperskiego od Lokum Deweloper w Krakowie - mieszkania ruczaj kraków. Jak na nowoczesne osiedle i mój gust przystało, wykończę je również na styl nowoczesny, z eleganckimi akcentami. I tutaj moim zdaniem takie fotele zdecydowanie się sprawdzą.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19184 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 248

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >