Nowoczesne meble dla dzieci

« Powrót do artykułu: Nowoczesne meble dla dzieci | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

30 kwietnia 2015, 12:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem najlepsze meble przynajmniej młodzieżowe i do pokoju dziecięcego są tutaj www.meblemoll.pl. my zamówiliśmy już biurko i krzesełko regulowane. Nasz syn ma 12 lat i niestety coraz wiecej czzasu spedza przed komputerem, nie chce żeby miał krzywy kręgosłup jak wielu z jego kolegow.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lipca 2015, 19:18

Zgadzam sie: good 0 bad

takie meble dziecięce są bardzo przydatne, zwłaszcza, że ma dostosowaną wysokość biurka, krzesła i może dobrą postawę przyjąć np. do nauki, ja jeszcze dziecku kupiłam porządny materac w www.33meble.pl/ Szczecin

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lipca 2015, 07:53

Zgadzam sie: good 0 bad

takie meble dziecięce są bardzo przydatne, zwłaszcza, że ma dostosowaną wysokość biurka, krzesła i może dobrą postawę przyjąć np. do nauki, ja jeszcze dziecku kupiłam porządny materac w www.33meble.pl/ Szczecin

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2015, 06:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Meble dla dzieci powinny być przede wszystkim wygodne.Tak aby dziecko dobrze czuło się w swoim pokoju. Razem z żoną jakiś czas temu zamawialiśmy meble do pokoju naszej córki.Zdecydowaliśmy się na lóżko turystyczne zamiast zwykłego z uwagi na to,że dziecko się w nim o nic nie obija. Tak samo miękkie krzesełko do kompletu. Kupowaliśmy tutaj: http://www.tiktak.com.pl/ . W sklepie obecnie są meble dla dzieci w dobrych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 sierpnia 2015, 02:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Łóżeczko wydaje się być bardzo dobre i firma też znana, a czy tam jest materac 120x60 czy trzeba szukać jakiegoś specjalnego rozmiaru?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 sierpnia 2015, 11:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetne łóżeczko, też myślałam o czymś podobnym, ale w innej kolorystyce:) dobre rozwiązanie dla często podróżujących, bo nie trzeba kupować dwóch łóżeczek. Co do krzesełka do karmienia, preferuję wielofunkcyjne - kiedy dziecko podrośnie, można je rozmontować na stoliczek i krzesło dostosowane do wzrostu malucha.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2015, 22:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo nowoczesne meble to produkuje firma happybabies_pl a Allegro , aj kupiłam od nich komode szafe i łóżko i jest po prosotu świetne i bajkowe , do moich pozostałych mebli pasowały te meble zamówiłam taki kolor - http://allegro.pl/lozko-lozka-140-70-wenge-meble-szafa-komod a-regal-i5201344389.html

Zgłoś | Cytuj | Link

15 września 2015, 22:48

Zgadzam sie: good 0 bad

januszko trzeba napisac e-maila do nich albo poszukac na stronie a ja mam od nich łózko i jestem bardzo a to bardzo zadowolona :) naprawde porządna firma :)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2015, 17:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem wręcz zakochana w asortymencie www.miniavanti.pl Mają naprawdę śliczne meble, zrobione w dobrym guście. Poza tym znacznie różnią się od większości mebli dostępnych powszechnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2016, 08:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Dużo fajnych elementów wyposażenia - https://modernmeble-tarnow.pl/
Ale oczywiście to wszystko zależy od Waszego gustu i budżetu. Musicie dopasować kolorystycznie, znaczenie ma materiał, ale jednak na pierwszym miejscu w tym wszystkim znajduje się budżet.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 354

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >