Nowoczesne odkurzacze do wnetrz

« Powrót do artykułu: Nowoczesne odkurzacze do wnetrz | « Powrót do grupy: Wnętrza

7 lipca 2013, 09:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Thanks for writing such an easy-to-udnertsand article on this topic.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 września 2014, 09:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak to moja córcia mówi: ‘wzium-wiuzm i czyściutko!’ . Odkryj odkurzacze automatyczne na RoboJet.pl i znajdź coś dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 października 2014, 11:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie nowoczesnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o odkurzanie, jest odkurzacz centralny. Powiem szczerze, ze zanim go założyłem, miałem pewne wątpliwości, ale odkąd korzystam z http://www.odkurzaczedomo.pl/ całkowicie się do tego rozwiazania przekonałem. Nie musimy z żoną nosić odkurzacza po schodach, jest wielofunkcyjny, łatwo się czyści. To był naprawdę strzał w dziesiątke, szczególnie, ze nie jesteśmy już najmłodsi.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2018, 10:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Może dobrym pomysłem będzie wybór centralnego odkurzacza do swojego domu, zastanawiałeś się nad takim rozwiązaniem? To wygodne i nie drogie, warto sprawdzić EcoMax.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2019, 09:00

Zgadzam sie: good 0 bad

moim zdaniem nowoczesne odkurzanie to w dużych wielopiętrowych domach odkurzacz centralny a w mniejszych i w mieszkaniach robot sprzątający Roomba

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 października 2019, 16:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Do większych powierzchni znakomitym wyborem może się okazać odkurzać przemysłowy. Poolmar https://www.poolmar.pl/ posiada je w swojej atrakcyjnej ofercie. My je zamawialiśmy, służą nam przy czyszczeniu magazynu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 190

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >