Nowoczesne systemy klimatyzacji

« Powrót do artykułu: Nowoczesne systemy klimatyzacji | « Powrót do grupy: Budowa i remont

21 sierpnia 2015, 15:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo mi się podoba takie rozwiązanie, ale mam pytanie. Poszukuje jakiejs dobrej firmy do montażu i doboru klimatyzacji wlasnie, mój znajomy polecil mi www.ekowent-wentylacja.com.pl czy to godna zaufania firma? Dzieki z gory za odpowiedzi

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 września 2015, 14:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w mojej firmie od kilku lat korzystam z usług firmy[url] http://airengineering.pl , Zakupiłem u nich wentylatory i klimatyzatory znanych i sprawdzonych marek. Ostatnio tez zainwestowałem w klimatyzacje do domu, w te upały które doskwieraly w to lato sprawdziła się fenomenalnie .

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 kwietnia 2017, 21:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiem że tego typu instalacje sprzedaje Swatt, sam mam zamiar u nich brać teraz multi split. Jestem po rozmowie i cenowo mi się to wszystko zgadza i odpowiada, tylko jeszcze nie wiem jak te klimatyzatory będą rzeczywiście wyglądać itp. Tutaj mam jeszcze mały zgryz i niepewność. W każdym razie najprawdopodobniej będę kupował. Dam znać jak już towar dotrze.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2018, 17:12

Zgadzam sie: good 0 bad

W naszym miejscowym sklepie w opolskiem zamontowaliśmy wentylację z odzyskiem ciepła przez co oszczędzamy na energii i w zimie wszystko było dogrzane. U nas w regionie firma www.ventus.info.pl prężnie działa w temacie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 202

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >