Nowoczesny salon

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

31 lipca 2017, 16:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Surowa ściana owszem, modne, eleganckie rozwiązanie, ale nie do każdego pomieszczenia i każdego stylu pasujące.

https://www.facebook.com/decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 sierpnia 2017, 10:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz w modzie jest styl skandynawski, czyli dużo drewna i biel na ścianach lub podłodze, co poniekąd jest bardzo fajnym rozwiązaniem, jednak tak jak piszecie- każdy styl trzeba lubić, to samo jeżeli chodzi o styl prowansalski czy vintage.

www.Outletbud.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2017, 07:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Możesz postawić na jasne kolory i minimalizm.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2017, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Osoby chcące urządzić jasny salon, powinny ściany pomalować na kremowo i zakupić wypoczynek, obity szarą tkaniną. Stolik z kamiennym blatem, w naturalnym kolorze, stać może na włochatym dywaniku. Na jedną ze ścian, wpasuje się nasz, biały grzejnik Calisia, który ma pionowy kształt.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2017, 08:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety jeżeli mam być szczera to dla mnie kolorystyka jest zbyt monotonna, nawet sofa niemal zlewa się z tłem, przydałoby się czymś przełamać ten kremowy kolor, dać kontrast chociażby w postaci mebli.

KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 września 2017, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie strasznie wieje nudą nic ożywienia i koloru. U nas w salonie są tez beże i brązy ale to wszystko ma ręce i nogi jak to się mówi. Udało sie nam teraz jeszcze kupić ekstra meblościankę w połysku na domizdrowie.pl dokupiłam jeszcze trochę kolorystycznie pasujących dodatków i gotowe. Warto popatrzeć właśnie po sklepach bo mają fajne i ciekawe aranżacje.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2017, 12:40

Zgadzam sie: good 0 bad

A podobają Wam się szklane stoliki kawowe? Mi bardzo, choć są niestety niepraktyczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2017, 09:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie atrakcją mojego salonu są zdjęcia. Lubię je zrobić i ostatnio wydrukowałam sobie kilka na płótnie. Efekt bardzo fajny i super wygląda. Ale jeszcze zastanawiałam sie na wydruku na drewnie. Ktos próbował? Znalazłam studio, które takie robi https://holy-art.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2017, 09:38

Zgadzam sie: good 0 bad

A dla mnie zdjęcia to tylko poboczny dodatek, który nie pełni aż tak istotnej roli jak meble czy kolorystyka ścian, podłogi. Na tym powinniśmy się skupić w pierwszej kolejności.

Norbud.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2017, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście z moją małżonką lubimy połączenia kolorów białego z czarnym z dodatkiej jakiegoś jaskrawego koloru ocieplającego wizerunek mieszkania. Do tego zdjecia, kwiaty i wyglada to naprawde ciekawie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 227

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >