Nowoczesny dom

« Powrót do grupy: Domy szeregowe

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

16 kwietnia 2019, 17:10

Zgadzam sie: good 0 bad

To zleży od tego czy masz juz zakupione wszystkie materiały i czy zostawiasz wszystko do wykonaina firmie budowlanej. Wtedy w sumie nic Cię nie interesuje. Chociaż moze znjadz sobie konkretny blog budowlany taki jak ten http://www.mgprojekt.com.pl/blog/ i tam poszukaj wszystkich istotnych informacji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 czerwca 2019, 22:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz bez żadnego zachodu można kupić inteligentny, nowoczesny dom. Ja marzyłam o jednorodzinnym, ale jednak zdecydowalam się z mężem kupić dom szeregowy od dewelopera. Fajna okolica, bo jest to Eko Park Niepołomice https://invest-house.com.pl//nowe-parkeko-2-0 / i wygląda to imponująco. Można sobie zarezerwować domek, macie plan domu i wszystko opisane. Formalności to bajka, wszystko bezproblemowo.

Ten post był edytowany przez dnia: 7 czerwca 2019, 22:19
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2019, 21:52

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie w domu nie będzie zbyt wielu nowoczesnych systemów, bo nie chcę się czuć jak w Solarisie Lema

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lipca 2019, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Budowanie domu na własną rękę jest zbyt czasochłonne i kosztowne. Mi się podobają mieszkania w zabudowie szeregowej. Niczym się nie różnią od domów wolnostojących, jeśli chodzi o komfort użytkowania i mieszkania i również każdy ma kawałek ogródka. Tutaj widziałam, że buduje się kolejne takie osiedle: http://osiedlezielonezacisze.pl/oferta/. Nowoczesne szeregówki będą miały rekuperację i możliwość podłączenia paneli fotowoltaicznych.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lipca 2019, 11:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Jako termoizolację fundamentu w nowoczesnym, energooszczędnym domu warto polecić hydrofobowy styropian grafitowy o parametrze lambda 0,031 W/mK, np. Knauf Therm Expert Hydro. Materiał produkowany metodą formowania pneumatycznego jest zbudowany z zamkniętych granulek polistyrenu, dzięki czemu jest on trwale nienasiąkliwy i cechuje się znakomitymi właściwościami mechanicznymi. Dzięki temu może być stosowany nawet na głębokości 3 metrów i przy wysokim poziomie wód gruntowych.

Ten post był edytowany przez e-rzecznik Knauf Therm dnia: 24 lipca 2019, 11:57
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lipca 2020, 08:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowoczesne domy to przede wszystkim miejsce, w którym czujemy się dobrze i swobodnie, a sama konstrukcja, dopasowana jest do tego czego oczekujemy i jakie mamy pomysły. Dlatego też firma https://www.somfy.pl/ wychodzi na przeciw potrzebom swoich klientów i stawia na rozwiązania bardzo praktyczne ale i nowoczesne w stylu smart home. Dzięki nim stworzysz miejsce bliskie Tobie i Twojej rodzinie.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 sierpnia 2020, 21:25

Zgadzam sie: good 0 bad

I jak efekty, macie jakieś fotki do podrzucenia które warto sprawdzić?

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2020, 04:04

Zgadzam sie: good 0 bad

xisting customers also now benefit from a temporary Mobile Bonus! Now Read more and bet with Bet777 Mobile.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2020, 17:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowoczesny dom to dom ekologiczny i samowystarczalny.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2020, 18:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z ofertą firmy http://www.ramal.pl/, ktora oferuję budowę kiosków handlowych z tzw „płyty obornickiej”. Firma jest w stanie zbudować taki pawilon szybko i sprawnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Rolety okienne, czy żaluzje? Liczba postów: 67 Grupa: Domy szereg... Czy takie rolety stosuje się również w wiacie garażowej? Tak one są trwalsze bo ze stali ale spełniają podobną funkcję, wiata garażowa często wyposażona jest w....
  • inteligentny dom Liczba postów: 20 Grupa: Domy szereg... Jakby połączyć inteligentny dom z wiatą garażową to można by różne cuda dołączyć. Jak oświetlenie automatyczną roletę itp.
  • Altanka w ogrodzie Liczba postów: 62 Grupa: Domy szereg... Altanka bardzo przydatna jest a wiata garażowa będzie takim miejscem w którym przyjemnie będzie posiedzieć samochodom.
  • Budowa domu Liczba postów: 149 Grupa: Domy szereg... Jak już dom jest postawiony a w zasadzie na etapie jego budowy warto pomyśleć o wiacie garażowej ponieważ idealnie wkomponuje się w otoczenie. Firma Viaty zajmu...
  • Dobry sklep meblowy Warszawa Liczba postów: 63 Grupa: Domy szereg... Jaki sklep meblowy w Krakowie polecacie? meble modułowe online

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 226

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >