Nowoczesny, ekologiczny styl łazienki podkreśli armatura oszczędzająca wodę

« Powrót do artykułu: Nowoczesny, ekologiczny styl łazienki podkreśli... | « Powrót do grupy: Wnętrza

19 czerwca 2019, 06:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Jesteśmy po remoncie, postawilismy w łazience na praktyczne ale i mega nowoczesne wnętrze, sami bysmy nie dali rady ale dzięki Studio Projekt Warszawa udało się osiągnąć zamierzany efekt.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 czerwca 2019, 16:22

Nasza ekippa! Takie remonty to ja mogę robić, wszystko wg ustaleń, bezproblemowo. Studio projekt - polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 lipca 2019, 07:59

Ciekawy bajer, widziałem w necie inteligentne toalety uspa z różnymi trybami pracy, możliwością ustawienia temperatury mycia, suszenia.. Odłożę pieniążki i chyba kupię sobie takie urządzonko.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Łazienka dla niepełnosprawnych Liczba postów: 24 Grupa: Wnętrza Też jestem zdania, że taka łazienka powinna być przede wszystkim funkcjonalna i praktyczna, tym bardziej jeżeli ma ona pełnić funkcję głównie dla osoby niepełno...
  • Sortownik na odpady Liczba postów: 14 Grupa: Wnętrza Każdy powinien obligatoryjnie segregować śmieci i to dokładnie. W kwestii ekologii ostatnio wiele się u nas zmieniło. Na temat gospodarki odpadami polecam szerz...
  • Dekoracja okien: tradyjne firany w oknach Liczba postów: 39 Grupa: Wnętrza Ja także uwielbiam firany. Zamówiłem kilka miesięcy temu nowoczesne firany z nadrukiem. Moim zdaniem wyglądają bardzo ładnie. Wszystkie dostępne wzory znajdzies...
  • Podłoga drewniana, kontra ogrzewanie podłogowe Liczba postów: 16 Grupa: Wnętrza Drewno lite średnio się nadaje na ogrzewanie podłogowe, ale już parkiety trójwarstwowe, np. z http://vipparkiet.pl/ zawsze też w trakcie zakupów można po prostu...
  • Prezenty idealne dla każdego Liczba postów: 8 Grupa: Wnętrza Użytkownik ktosia napisał: Najlepszym prezentem, który spodoba się każdemu, są według mnie okulary przeciwsłoneczne Zgadzam się w 100%. Ja mam kolekcje okularó...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19280 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 182

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >