Nowoczesny, ekologiczny styl łazienki podkreśli armatura oszczędzająca wodę

« Powrót do artykułu: Nowoczesny, ekologiczny styl łazienki podkreśli... | « Powrót do grupy: Wnętrza

19 czerwca 2019, 06:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Jesteśmy po remoncie, postawilismy w łazience na praktyczne ale i mega nowoczesne wnętrze, sami bysmy nie dali rady ale dzięki Studio Projekt Warszawa udało się osiągnąć zamierzany efekt.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 czerwca 2019, 16:22

Nasza ekippa! Takie remonty to ja mogę robić, wszystko wg ustaleń, bezproblemowo. Studio projekt - polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 lipca 2019, 07:59

Ciekawy bajer, widziałem w necie inteligentne toalety uspa z różnymi trybami pracy, możliwością ustawienia temperatury mycia, suszenia.. Odłożę pieniążki i chyba kupię sobie takie urządzonko.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Meble dziecięce i młodzieżowe Liczba postów: 9 Grupa: Wnętrza Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję produkcję mebli kuchennych, biurowych, łazienkowe to polecam skontaktować sie z firmą https://www.meblekuchennezory...
  • Jaki fotel obrotowy wybrać do biura? Liczba postów: 69 Grupa: Wnętrza Ja do swojego biura zamówiłem kilka foteli Aster z oferty firmy www.sitplus.pl. Są wykonane starannie i z dobrej jakości skóry. Plecy nie bolą nawet po wielogod...
  • Panele szklane w kuchni Liczba postów: 25 Grupa: Wnętrza Najważniejszą zaletą paneli jest ich efektowny wygląd i łatwiejsze utrzymanie czystości. Nie montuje się przy nich fug, w których gromadzi się brud oraz łatwiej...
  • Kuchnia na wymiar Liczba postów: 150 Grupa: Wnętrza Zdecydowanie najlepsze są kuchnie wykonywane na wymiar, gwarantują dobre wykonanie idealnie pod wymagania klienta no i świetne wykorzystanie przestrzeni, na czy...
  • Trudny czas dla firmy - przeprowadzka Liczba postów: 59 Grupa: Wnętrza Zawsze lepszym pomysłem jest skorzystanie z usług specjalistów. Tak samo jest też z przeprowadzką :) Ostatnio słyszałam od znajomego wiele pozytywnych słów na t...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17958 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 166

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >