Nowoczesny gabinet

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

19 listopada 2013, 17:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Co sądzicie o gabinetach w ogóle? Czy w dobie kiedy większość rzeczy robimy na komputerze gabinety w ogóle jeszcze się robi. U nas bez tego się nie obejdzie, bo mąż pracuje w domu i papierzyska wszędzie fruwają, więc pokój gościnny przerabiamy na gabinet. Powiem tak - widzieliśmy wiele różnych mebli, ale najbardziej spójne wydaje nam się zamówienie mebli typowo biurowych u architektów projektujących biura. Zależy nam na spójności i solidności, no i żeby wnętrze było odpowiednie do pracy, a nie znowu jakiś schowek z https://logicpoint.pl/biurko-dla-gracza/ na środku. Co sądzicie o takim rozwiązaniu, czy ktoś z was korzystał z podobnych usług, podczas urządzania domowego gabinetu?

Ten post był edytowany przez MariaWolek dnia: 1 grudnia 2017, 15:17
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 listopada 2013, 23:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiscie uwazam ze gabinet jest swietnym pomyslem, poniewaz tak jakby mozna zostawic tam nasza prace i nie miec jej ciagle w glowie. Wejscie do takiego gabinetu mozna uznac za normalne przyjscie do pracy, a po wyjsciu sie wraca do domu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 listopada 2013, 08:50

Zgadzam sie: good 0 bad

ja z racji zawodu (prywatny przedsiębiorca) potrzebuję gabinetu, biura, które urządziłem właśnie w domu, ale uważam właśnie, ze potrzeba posiadania gabinetu zależy teraz ściśle od pracy jaką wykonujemy

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2013, 19:56

Zgadzam sie: good 1 bad

Przy takich typu prac jak Więcławski to mysle ze jest to bardzo duzy komfort. Rano nie trzeba gonic do gabinetu i stac w korkach. Mozna ustalic elastyczne godziny pracy. Praca jest zawsze w domu gdy cos sie przypomni.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2013, 19:16

Zgadzam sie: good 0 bad

no tak to jest w moim przypadku właśnie, że biurowe rzeczy załatwiam z domu, z gabinetu, prowadzę firme budowlaną

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 listopada 2013, 10:49

Zgadzam sie: good 1 bad

jestem adwokatem, więc nie wyobrażam sobie pracy w domu- a niestety często w domu pracować muszę - bez gabinetu. Rodzina wie, a szczególnie dzieci, że jak tatuś w gabinecie to znaczy, że przeszkadzać nie można. Idealna sprawa dla osób przenoszących obowiązki biurowe do oazy domowej :)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 stycznia 2014, 17:42

Zgadzam sie: good 0 bad

dokładnie tak, ja swój gabinet urządziłem w bydgoskich meblach, ale nie mam tam niezliczonej ilości szafek, i tak najważniejsze jest biurko

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2014, 23:05

Zgadzam sie: good 0 bad

ja np robie projekty szkoleniowe i potrzebuje miec biurko ale tez duzo pulek na ksiazki, scenariusze i dokumenty wiec jak widzialem bydgoskie meble to wlasnie jest dokladnie to czego potrzebuje

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2014, 22:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak ktoś pracuje w domu to gabinet czy miejsce do pracy jest konieczne, bo bez niego to człowiek jest w pracy 24h na dobę :-)
Ja swój pokój urządziłam sama i na razie spełnia funkcje, do których został stworzony ;-) Ale moja kuzynka ostatnio projektowała gabinet w domku jednorodzinnym.
Bardzo piękne meble gabinetowe są tutaj... np. ten fotel http://luxdesign.com.pl/produkt/129/1/all/fot el-egg-chair-skora

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2014, 09:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Z własnego doświadczenia wiem jak bardzo ważny jest wygodny fotel, niestety wiele godzin pracy przy biurku robi swoje.Dla mnie odpowiedni jest taki jak tutaj

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 6 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...
  • Podłoga Liczba postów: 116 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • jaka łazienka Liczba postów: 328 Grupa: Najnowsze t... Zajrzyj koniecznie do oferty sklepu http://mebel4u.pl/lustra-lazienkowe-z-sz afka Ich oferta online jest bardzo rozbudowana i podzielona na tematyczne kategorie....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 178

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >