Nowości w oświetleniu 2014

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

18 lutego 2014, 15:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest opcja, aby w nieodległym czasie oświetlić całe mieszkanie. W związku z tym, że mamy nowy 2014 rok to może weszły jakieś nowe kolekcje czy coś w branży oświetleniowej. Wystrój ogólnie rzecz biorąc jest w bardzo nowoczesnym stylu dlatego rozglądamy się za nowościami. Możecie coś polecić lub poradzić w tej kwestii?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lutego 2014, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Z reguły tak jest, że nowy rok przynosi nam jakieś nowości i nowe ceny. Niektórzy nie czekają i na bieżąco wprowadzają nowe artykuły na rynek. Dlatego produkty, które ukazały się w końcówce 2013 też są na topie i zachwycają designem. Wydaje mi się,że oświetlenie mieszkania[url] stwarza dużo problemów dlatego, że w tej branży dużo się dzieje. Oświetlenie to nie jest tylko funkcja użytkowa ale od jakiegoś już czasu funkcja dekoracyjna. Projektanci ciągle tworzą nowe i ciekawe lampy. Wybór jest ogromny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 marca 2014, 14:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiście jestem zachwycony tym, że są teraz do kompletowania samodzielnego systemy oświetlenia do wnetrz między innymi dla nietypowych pomieszczeń i indywidualnych potrzeb, ale nie tylko. Jeżeli mamy dobrze rozmieszczone oświetlenie, to dom jest bardziej przyjazny i funkcjonalny.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 kwietnia 2014, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się mi najbardziej przyjazne okazały sięsystemy szynowe, które wykorzystałem w wielu pomieszczeniach. Najbardziej jestem zadowolony z garderoby gdzie oświetlenie przypomina to ze sklepów z odzieżą, ubrania też mamy na takich wieszakach i nasza garderoba przypomina mały butik.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 czerwca 2014, 12:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukacie nowości i najnowszych trendów oświetleniowych,to warto zajrzeć na www.Ledy.eu w razie pytań służymy radą i pomocą na forum.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 czerwca 2014, 14:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Serdecznie zapraszam do zapoznania się bogatą ofertą lamp w różnych stylach na stronie www.meblonista.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2014, 09:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowoczesne i ekskluzywne panele świetlne już teraz dostępne dla każdego, produkt zabezpieczany przez Urząd Patentowy RP, jedyne takie rozwiązanie na rynku, oświetl wnętrza dowolnym motywem i zmieniaj barwy podświetlenia za pomocą pilota. Zapraszamy na nasze aukcję oraz na nasz profil na facebooku :
https://www.facebook.com/pages/Dekoracyjne-panele-świetlne- Ledin/751861141542082?fref=ts
http://allegro.pl/listing/listing.php?string=panel+dekoracyj ny+ledin&search_scope=wszystkie+dzia%C5%82y

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2014, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz z okazji lata przygotowaliśmy dla Was szereg ciekawych promocji w tym darmową dostawę,wiec myślę że warto sprawdzić i przekonać się o tym samemu www.Ledy.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2014, 22:37

Zgadzam sie: good 0 bad

sporo nowości jest na e sklepie producenta wlaczników do swiatla - ospel. Kurcze działaja od 1995 bez przerwy az do dzisiaj co wg strasznie podkresla ich jakość. Polecam bo polskie ;P

Zgłoś | Cytuj | Link

24 września 2014, 22:40

Zgadzam sie: good 0 bad

hehe tez mam Ospela w domu! to już z 3 rok będzie jak się włączniki spisują! bardzo ładnie nadal wyglądają, co świadczy dobrze o jakości ich wykonania! duży plus tej firmy

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 517 Grupa: Oświetlenie... Wybór oświetlenie jest niestety trochę utrudniony ze względu na to, że trzeba połączyć aktualne trendy z praktycznym użytkowaniem. Aktualnie właśnie przy wykańc...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19131 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 323

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >