Nowy dekor łazienki - w jaki sposób wybrać meble łazienkowe

« Powrót do artykułu: Nowy dekor łazienki - w... | « Powrót do grupy: Wnętrza

4 lutego 2013, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

bardzo fajny artykuł na pewno wielu pomoże, ale jeśli chodzi o meble do łazienki i moje zdanie to bardzo ciekawą ofertę ma Noclaf, dzięki kastomizacji nie ma problemu z tym, że się mogą nie zmieścić bądź, że nie będą pasować.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lutego 2013, 14:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z poprzednikiem, świetny artykuł. Jeżeli zaś chodzi o meble, to sam osobiście korzystam z mebli STudia Prostych Form. Są robione na zamówienie więc przynajmniej mam pewność, że dostaje coś czego nie ma nikt inny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 marca 2013, 09:01

Zgadzam sie: good 0 bad

jeśli o mnie chodzi to ja zawsze wybieram takie meble, żeby były jak najbardziej praktyczne. Mam dużo rzeczy, gratów, więc gdzieś je trzeba upchnąć, widziałam meble noclaf na facebooku, powiem wam, że fajne fajne, można składać dowolnie składać, poza tym mają bardzo ciekawe propozycje jeśli chodzi o aranżację łazienki, jak ktoś chce zrobić remont a nie ma pomysłu to może sobie podejrzeć.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2013, 16:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też mam grafitowe meble w łazience, pięknie się komponują z jasnymi kafelkami i akcentami w kolorze śliwy. Mam dokładnie takie meble: http://www.bconcept.com.pl/lanzet-k3-szczegoly-28.html

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2013, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

wiesz nie wszyscy chyba wiedzą czym jest kastomizacja, ja sama nie do końca byłam pewna, ale jakby ktoś był zainteresowany szczegółami warto odwiedzić facebook Noclaf, tam jest wszystko dokładnie wyjaśnione.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 kwietnia 2015, 17:43

Zgadzam sie: good 0 bad

bardzo duzy wybor nowoczesnych mebli z fajnym designem ma w swojej ofercie Roca

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2017, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie się bardzo podobają nietypowe meble. Mam już dość łazienek, które wyglądają tak samo i dlatego w moim projekcie uwzględniam meble, które można określić jako designerskie. Wybrałem już nawet firmę, w której złożę zamówienie. Zresztą zobaczcie sami jak świetne mają projekty: http://defra.pl/meble-lazienkowe/

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 249

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >