Nowy dostawca energii

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

30 listopada 2016, 08:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Co myślicie o dostawcach energii? Macie jakąś sprawdzoną firmę, z usług której korzystacie? Co myślicie o tej http://rafik-pol.pl/? :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 kwietnia 2017, 11:37

Nigdy nie słyszałem o takim dostawcy prądy. Sądze, że nie ma też co z tym za bardzo kombinować, i zaufac jakiejs dobrej firmy, ja np korzystam z taurona i jest ok. A można zaoszczędzić dobierając np dobre żarówki led np. filament. Charakteryzują się klasycznym wyglądem http://micros.com.pl/pl/catalog/082084082/zar owki-led-filament

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 kwietnia 2017, 12:29

Nie odkryłeś nic nowego z tymi żarówkami. Ja od dawna stosuję ledowe. ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Kolektory słoneczne - warto? Liczba postów: 1209 Grupa: Ekologiczny... no właśnie - czy w dzisiejszych czasach istnieje jakakolwiek opłacalność inwestowania w kolektory słoneczne, w momencie, gdy mamy do wyboru panele fotowoltaiczn...
  • Ogrzewanie Liczba postów: 229 Grupa: Ekologiczny... stawianie w jednym szyku takich słow jak ekologiczny i olej opałowy, to jest jakaś pomyłka. jak spalany olej może być eko? tak samo, gaz chociaż tutaj o tyle o....
  • Klimatyzacja Liczba postów: 92 Grupa: Ekologiczny... Tez mi się wydaje, że to lepszy pomysł. Generalnie klimatyzacja jest prądożerna.
  • niższe koszty ogrzewania Liczba postów: 246 Grupa: Ekologiczny... Wszystko zależy od tego jaki jest to dom. Jakie ma ocieplenie. Sama polecam ogrzewanie kominkowe z płaszczem wodnym. Instalacja nie jest droga, takie ogrzewanie...
  • Panele słoneczne Liczba postów: 34 Grupa: Ekologiczny... Tak, panele to świetna sprawa. Może i wydają się potężną inwestycją, ale aktualnie jest wiele programów dofinansowania zakupu, że da się to zrobić. Przykładowo....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16766 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 275

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >