OSUSZANIE BUDYNKÓW METODĄ BEZINWAZYJNĄ !!!

« Powrót do grupy: Porady i opinie

26 marca 2009, 14:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Osuszanie metodą bezinwazyjną, nowoczesna technologia (bez drenażu), 100% skuteczności!!!
Ostrów Wielkopolski
Masz problem z wilgocią dzwoń: 0 697 410 371
0 609 798 352
lub pisz na adres hurninho8@op.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 lipca 2016, 06:54

Zgadzam sie: good 0 bad

przede wszystkim trzeba wybrać dobrych specjalistów, ja mogę polecić http://spec-bud.com.pl/ to porządna firma budowlana

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 września 2016, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla nas osuszaniem budynku zajęła się firma Akma, która pracowała na zaprawie Oxydtron Nanocement i jednocześnie jest jej producentem, więc warto zadbać aby to własnie ona była wykorzystywana w naszym przypadku. Wnika w strukturę betonu i w 100% zamyka możliwość dojścia do niego wody i wilgoci, dzięki czemu teraz ten problem nie pojawił się u nas od ponad roku i nie zapowiada się, żeby miało być inaczej.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2019, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzień dobry !
Jestem studentką 5 roku Budownictwa na Politechnice Krakowskiej. W ramach pracy magisterskiej prowadzę badania odnośnie wykorzystywanych metod osuszania obiektów. Bardzo proszę Państwa o poświęcenie paru minut na rozwiązanie ankiety, która pomoże mi w ukończeniu studiów magisterskich. Formularz jest kierowany do firm specjalizujących się w usługach związanych z osuszaniem. Ankieta jest anonimowa, odpowiedzi są jedno lub wielokrotnego wyboru. Uzyskane dane będą mieć jedynie charakter statystyczny.
Serdecznie dziękuję za pomoc.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfcLVAKiQ2scjZDxC8w nsuM3X2w0VFxMiNLlXdLKg8N5hElvg/viewform?usp=sf_link

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Aranżacja biura Liczba postów: 400 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Chciałabym kupić sofy kanapy Warszawa. Czy znacie sprawdzony sklep internetowy z takim asortymentem? Zależy mi na meblach wygodnych ale i także funkcjonalnych.....
  • Tarcze diamentowe Stellinger Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Jeżeli szukasz wysokiej jakości w zakresie tarcz szlifierskich oraz pad diamentowych warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez mk-diament i zapoznania się....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19127 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 147

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >