O czym należy pamiętać budując otwarty kominek

« Powrót do artykułu: O czym należy pamiętać budując... | « Powrót do grupy: Wnętrza

20 kwietnia 2015, 14:05

Zgadzam sie: good 0 bad

hej, a czy ktoś z was kupował może kominek z www.arteabc.eu ? zastanawiam się nad kupnem i myślę którą firmę wybrac.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lutego 2016, 00:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Widzę kilka propozycji, ale generalnie jeśli zależy Ci na czymś bardziej stylowym i wyróżniającym się na tle innych kominków to możesz sobie na przykład sprawić kominek kaflowy. Ja właśnie przymierzam się do budowy takiego - przeglądałem właśnie ofertę www.zakladzdunski.pl i mnie naszło, że właśnie w tym stylu chciałbym go zrealizować. Aż przypominają mi się stare dobre czasy picy kaflowych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lutego 2016, 00:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Kominek musi zostać wyposażony w osobny, duży kanał dymowy. Ta część służy do odprowadzania spalin znad komory paleniskowej. To taka podstawowa informacja ode mnie, więcej jednak trzeba pytać specjalistów. Ja u siebie mam kominek kaflowy, który montowany został przez www.zakladzdunski.pl i działa od ponad roku fantastycznie, a palę w nim dość często, szczególnie zimą.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 264

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >