Ocieplać dom na zewnątrz czy wewnątrz budynku ?

« Powrót do grupy: Robimy izolację cieplną

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸

1 sierpnia 2015, 22:31

Zgadzam sie: good 0 bad

I z tej karty wynika, że izolacja wpływa na większe zużycie energii!!!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 sierpnia 2016, 10:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli nie ma przeciwwskazań co do ocieplania na zewnątrz to wydaje mi się, że właśnie tak powinno to być zrobione.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 sierpnia 2016, 14:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik amanda napisał: Jeżeli nie ma przeciwwskazań co do ocieplania na zewnątrz
to wydaje mi się, że właśnie tak powinno to być
zrobione.


Z zewnątrz izoluje się tylko nowe domy, pod warunkiem, że została także wykonana izolacja fundamentów i ław fundamentowych.
Od środka izolujemy istniejące już budynki.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2016, 08:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej! Wydaje mi się, że najlepiej ocieplić wewnątrz budynku. Istnieje teraz cała masa innowacyjnego sprzętu, który będzie odpowiednio działał. Osobiści postawiłbym na pompę ciepła: http://www.immergas.com.pl/Produkty,2309/POMP Y_CIEPLA - firma godna polecenia, posiadają produkty, które są innowacyjne oraz bardzo wytrzymałe.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2016, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawe w jaki sposób pompa ciepła zaizoluje budynek od wewnątrz? Wątek jest o izolacjach!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 stycznia 2017, 14:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam ocieplenie ścian od srodka masą aerożelową gdzie 1 mm daje tyle co 10 cm styropianu .Materiał ocieplaściamy izoluje, likwiduje grzyba i mostki termiczne więcej na:

www.aptherm.einfo.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2017, 19:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uważam, że przede wszystkim należałoby pomyśleć o izolacji fundamentów. Uważam, że jest to niezmiernie ważne, ponieważ powinno się to robić na poziomie budowy. Potem nie jest niewykonalne, ale jest przy tym dużo więcej pracy, a co za tym idzie i kosztów. Na stronie http://izolpiana.pl/izolacja-budynkow/izolacj a-fundamentow znajdziecie wiele cennych informacji na ten temat.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 marca 2017, 17:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowni Państwo,

najlepsze efekty daje kompleksowa, ciągła izolacja budynku – zarówno jeśli chodzi o fundamenty, jak i dach oraz ściany zewnętrzne. Budynek najlepiej ocieplać od zewnątrz. Dostępne są tu różnorodne rozwiązania, z których najpopularniejsze to zastosowanie styropianu lub wełny mineralnej. Trzeba pamiętać, że materiał izolacyjny będzie spełniał swoje funkcje, jeśli zostanie należycie zabezpieczony przy wykorzystaniu tynków i farb elewacyjnych. Polecam skorzystanie z oferty rozwiązań FOVEO TECH: http://www.foveotech.pl

Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik Foveo Tech

Zgłoś | Cytuj | Link

6 marca 2017, 13:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Izolacja ciągła zewnętrzna, możliwa jest do wykonania tylko przy budowie nowego domu.
Budynki już istniejące powinno się izolować tylko od środka. Izolacja zewnętrzna jest w takim przypadku wyrzucaniem pieniędzy w błoto!

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2017, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas jest nowy budynek, ocieplenie zrobione na styropianie + materiały właśnie Foveo. Jakie dokładnie to nie powiem, bo laikiem jestem, oceniam efekt. Tu zostało dobrze wszystko zrobione, miałem zaufaną firmę z polecenia. Robione po kolei z dobrych materiałów. 2 lata minęły od robót budowlanych i wszystko wygląda jak dzień po skończeniu pracy, więc moja ocena jest pozytywna.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Usterka przy ociepleniu bloku. Liczba postów: 6 Grupa: Robimy izol... Tynk na ociepleniu – pierwsza usterka. Gdy na ścianie pojawia się siatka pęknięć odwzorowująca układ płyt styropianowych, to jest to ... webmailer ionos
  • Wełna czy styropian? Co będzie lepsze? Liczba postów: 8 Grupa: Robimy izol... To ja podpowiem wam, że w miejscach trudno dostępnych sprawdzą się ocieplenia metodą wdmuchiwania granulatu celulozy i wełny. Tu sobie więcej o tym poczytajcie,...
  • Jaki tynk? Liczba postów: 750 Grupa: Robimy izol... Nie mam doświadczenia w tej dziedzinie. Nie będę mógł za bardzo pomóc.
  • Suprema Liczba postów: 367 Grupa: Robimy izol... A może warto zastanowić się tutaj nad izolacją natryskową? To bardzo dobre i zarazem praktyczne rozwiązanie,wystarczy wybrać tylko firmę która się tym zajmie. W...
  • Jakiej firmy styropian-ocieplenie budynku Liczba postów: 24 Grupa: Robimy izol... Najlepiej kierować się jakością i parametrami. Na pewno nie należy kupować styropianów producentów chwalących się najniższymi cenami, gdyż mogą one nie mieć odp...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19127 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 113

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >