Ocieplanie centralne z kuchni kaflowej

« Powrót do grupy: Kominki od A do Z

24 grudnia 2008, 16:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam
Chciałbym zaczerpnąć opini na temat pieca kaflowego.

Otóż posiadam kuchnie kaflową. Do kuchni podłączona jest kopytko dla ogrzewania wody.

Chciałbym podłączyć ogrzewanie centralne do piecyka kaflowego. Ponieważ codziennie w kuchni jest palone, więc byłoby to zaoszczędzenie kosztów, ponieważ nie musiałbym w piecu centralnym tak często palić. Czy nie ma żadnych przeszkód do zrobienia takiego czegoś? Czy ktoś już z was ma podobny system??

Prosiłbym o jakiekolwiek uwagi.

Dziękuje

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 grudnia 2008, 02:29

Witam !!!
Jestem entuzjastą tego typu ogrzewania. Z powodze-
niem już od 15 lat ogrzewam dom podkową w piecu
kaflowym. Choć dla wielu jest to ogrzewanie bardzo
prymitywne to ja jednak innego sobie nie wyobrażam.

Pozdrawiam BOBER

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 stycznia 2009, 21:16

Witam

BOBER możesz podać jakiś kontakt do siebie. Ja równierz chciałbym ogrzewać dom z kuchni kaflowej i szukam wszelkich informacji na ten temat w necie ale jest ich bardzo mało. Podaję emaila do siebie: madar5@wp.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

7 stycznia 2009, 23:20

mozna zrobic bez problemu .. moj znajomy ma rure od kominka owinieta miedzia 12 i puszczone na 3 grzejniki ... oczywiscie z pompka i przelewem :wink: .... wez dobrego instalatora on ci wyliczy co potrzebujesz itp

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2010, 14:34

Użytkownik madar5 napisał: Witam

BOBER możesz podać jakiś kontakt do siebie. Ja równierz chciałbym ogrzewać dom z kuchni kaflowej i szukam wszelkich informacji na ten temat w necie ale jest ich bardzo mało. Podaję emaila do siebie: madar5@wp.pl

Witam ! BOBER ja podłączony jeden grzejnik ,ale chyba coś jest nie tak bo często
woda się zagotowuje.Prosiłbym bardzo o przesłanie jakiegoś szkicu. Moj adres: stasienio@vp.pl
Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lutego 2010, 16:27

Witam
zajmuje sie podłaczaniem ogrzewania zapraszam
Bud.grze@interia.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2010, 02:42

Polecam odwiedzenie strony: www.biofire.com.pl

Piece kaflowe

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Kominek... Liczba postów: 63 Grupa: Kominki od... osobiście najbardziej podobają mi się kominki na drewno, naturalne ogrzewanie i piękny widok drewna palącego się w kominku :) trzeba tylko zadbać o odpowiednie....
  • tanie ogrzewanie Liczba postów: 20 Grupa: Kominki od... na węgiel najlepsze. Ewentualnie ekogroszek. Ja kupuje opał w http://weglosmyk.pl/index.php/oferta/ bo mają świetną jakość. Kaloryczny opał w przystępnej cenie
  • FIRMY KTÓRE WARTO POLECIĆ Liczba postów: 106 Grupa: Kominki od... Jeżeli chodzi właśnie o kamianiarza to zdecydowanie Dario-Stone http://www.dario-stone.pl/ mają fajne realizacje. Obkładali mi granitem kominek oraz montowali b...
  • Jak montować szybę kominkową - poradnik experta El... Liczba postów: 10 Grupa: Kominki od... Warto wiedzieć o czymś dość istotnym. Ja niestety dowiedziałem się po fakcie, bo mało kto o tym wspomina.... Otóż uszczelniając szybę zyskujemy na lepszym spala...
  • wybor kominka Liczba postów: 42 Grupa: Kominki od... Samoczyszcząca szyba to moim zdaniem już teraz podstawa. Tylko trzeba wybrać dobrą firmę, bo często niestety okazuje się, że szyba nie spełnia swoich funkcji pr...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 21823 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 201

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >