Ocieplenie budynku

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

19 maja 2016, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Sporo takich rzeczywiście życiowych porad budowlanych można wyłapać na portalu www.knaufmag.pl Jakiś czas temu szukałem wskazówek co do wyrównywania ścian i tutaj znalazłem artykuł dokładnie wyjaśniający jak się za to zabrać. Akurat robiłem remont w domu rodziców, a u nich ściany to są stawiane jeszcze za komuny i niestety pofałdowane są strasznie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 sierpnia 2016, 15:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobre zdanie mam o izolacji matą termoizolacyjną. Mam ją na ścianach i na dachu i powiem, że różnica jest ogromna. Widzę po rachunkach za ogrzewanie, które znacznie spadły, że izolacja sobie radzi. W przypadku takich mat to największym wyróżnikiem jest to, że odbija aż do 85 procent promieniowania ciepła, przez co ubytki ciepła mocno spadają. Jak to dokładnie działa i jak się montuje to jest rozrysowane na alufox.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 września 2016, 21:29

Zgadzam sie: good 0 bad

My również zastanawiamy się nad ociepleniem domu, aby wyeliminować straty ciepła. Poza tym najwyższy czas, aby nasz dom nabrał świeżego wyglądu, bo przy okazji planujemy też nową elewację.
Zaglądaliśmy na stronę http://knauf.pl/ , aby zorientować się jakie ocieplenie budynku będzie najlepsze.
Firma ta ma w swojej ofercie kilka rodzajów systemów ociepleń zewnętrznych.
Poza tym są tam ciekawe filmy instruktażowe dotyczące wykonywania remontów.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2016, 02:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam ocieplenie sprawdzonym materiałem izolacyjnym jakim jest styropian Knauf Therm. Posiada on wsp. lambda już od 0,031 W/mK - styropian grafitowy Knauf Therm Expert.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 listopada 2016, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam styropian nic nie daje, jeżeli nie zastosuje się go prawidłowo i w odpowiedniej grubości!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 stycznia 2017, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam ocieplenie ścian od srodka masą aerożelową gdzie 1 mm daje tyle co 10 cm styropianu .Materiał ocieplaściamy izoluje, likwiduje grzyba i mostki termiczne więcej na:

www.aptherm.einfo.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2017, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie izolacja natryskowa będzie świetnym rozwiązaniem. Sam przymierzam się właśnie do czegoś podobnego, ale poszukuję w swojej okolicy firmy specjalizującej się w tego typu realizacjach. Słyszałem wiele dobrego o ocieplaniu poddasza w ten sposób, ale nie tylko. Znajomy, który już od dawna korzysta z tej technologii podrzucił mi kontakt do http://piana-izolacja-lodz.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2017, 12:07

Zgadzam sie: good 0 bad

To właśnie jak robicie taką izolację natyskową to oprócz dobrej firmy, która ją wykona jest bardzo ważna kwestia doboru piany. W tym celu można się udać do sprawdzonego producenta takich pian JAG http://www.jag.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2017, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie w przypadku izolacji zewnętrznej budynku, to bardzo istotny jest prawidłowy montaż oraz grubość zastosowanego materiału- styropianu. Polecam przede wszystkim nie oszczędzać na materiałach bo przecież chodzi o to aby zachować wysoką jakość przez lata.

www.Plaskidach.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

1 maja 2017, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Też warto mieć namiar wykonując izolację do dobrej firmy która oferuje poliuretan, jeden z najlepszych materiałów izolacyjnych. Faktycznie jest to super sprawa. Tu wam zostawiam link do firmy, która go sprzedaje http://www.jag.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Rekuperacja - jaką wybrać? Liczba postów: 28 Grupa: Ekologiczny... Myślę, że najlepiej byłoby powierzyć wybór i skonstruowanie takiego systemu - jakiemuś specjaliście. Wtedy masz gwarancję, że wszystko jest zrobione jak należy,...
  • Narzędzia potrzebne przy budowie domu Liczba postów: 60 Grupa: Ekologiczny... Zapewne wiele takich popularnych narzędzi, które są niezbędne przy budowie domu już masz. Tylko że możesz mieć takie narzędzia, które do tej pory Ci się sprawdz...
  • dom energooszczedny Liczba postów: 108 Grupa: Ekologiczny... Z moją obecną wiedzą na temat energooszczędności domu poszedłbym przy budowie w: -projekt domu (jego bryła, ilość okien, umiejscowienie itd) nastawione na oszcz...
  • WYCINANIE LASEROWE WARSZAWA Liczba postów: 1 Grupa: Ekologiczny... Jestem bardzo zadowolony bo dowiedziałem się o cięcie laserowe warszawa . Ciekawie ile osób skorzysta z tej bardzo dobrej oferty.
  • niższe koszty ogrzewania Liczba postów: 579 Grupa: Ekologiczny... Z jakiej formy ogrzewania korzystacie? https://megadron.pl/pl/men u/drony/marki/dji/mini-4-pro-2759.html

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 268

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >