Ocieplenie budynku

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

25 października 2017, 15:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Styropian to sprawdzony materiał izolacyjny, który obecnie znajduje powszechne zastosowanie przy ocieplaniu budynków, między innymi dlatego, że efekty są udowodnione :) Sposobem na uniknięcie mostków termicznych jest staranność wykonania, nie trzeba wcale sięgać po inne technologie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 marca 2018, 09:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Metoda natryskowa jest lepsza od styropianu. Mam w ten sposób wykonaną izolację na poddaszu. Na pewno zapłaciłem więcej, ale wiem, że ta inwestycja mi się zwróci. Już zauważyłem, że rachunki za ogrzewanie są mniejsze. A dlaczego według mnie lepsza jest od styropianu? Nie powstają mostki termiczne, ciepło nie ucieka. Izolację robili mi fachowcy z firmy EwaPUR. U nich na stronie możecie więcej przeczytać o tej metodzie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 marca 2018, 20:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto zainwestować w izolację przy dachu bo tam może uciekać najwięcej ciepła.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 kwietnia 2018, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się, przez dach może przenikać do otoczenia nawet 30% energii cieplnej. Sama izolacja międzykrokwiowa i podkrokwiowa może być jednak niewystarczająca. Przy ociepleniu dachu warto jeszcze zwrócić uwagę na newralgiczne połączenie ściany pionowej z dachem, więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj: http://www.knauf-industries.pl/faq,najczescie j-zadawane-pytania.html#faq10

Zgłoś | Cytuj | Link

16 kwietnia 2018, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Tomek111 napisał: Warto zainwestować w izolację przy dachu bo tam może
uciekać najwięcej ciepła.

otóż to, my przed zimą izolowaliśmy i było o wiele cieplej w pokojach na górze niż rok temu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2018, 08:05

Zgadzam sie: good 0 bad

car insurances car insurance for young drivers insurance for cars insurance for cars

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2018, 09:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mieszkacie w okolicach Lublińca to mogę wam polecić firmę www.tsgtm.pl Zajmują się remontami oraz ocieplaniem budynków. Zajęli się wykonaniem termoizolacji mojego budynku i zrobili to bardzo dobrze.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2018, 12:11

Zgadzam sie: good 0 bad

witam,
prowadzę ośrodek wypoczynkowy na mazurach u mnie sprawdziła się kotłownia kontenerowa , sami zobaczcie i oceńcie http://www.moderator.com.pl/produkty/rozwiaza nia-przemyslowe/kotlownia-kontenerowa wydajna i sprawna praca polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lipca 2018, 17:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto zastanowić się też nad wyborem pianki. Posiada bardzo dobry współczynnik przewodzenia ciepła, nie wymaga specjalnego mocowania i pozwala zaoszczędzić nawet 50% kosztów ogrzewania. Ja kilka lat temu korzystałem z usług www.sin-pur.pl i widzę sporą różnicę w rachunkach.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2018, 15:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak chcesz docieplić, to moim zdaniem z nimi http://www.iso-dach.eu/ naprawdę świetni fachowcy i z powodzeniem możesz ich zatrudnić. Mają świetne podejscie bo termin oznacza dla nich nieprzekraczalność. Poza tym jakość materiałów nie pozostawia nic do życzenia no i ceny, jak to ceny. Dla każdego drogie albo tanie oznacza coś innego, dla mnie są naprawdę ok

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dom energooszczedny Liczba postów: 149 Grupa: Ekologiczny... Z moją obecną wiedzą na temat energooszczędności domu poszedłbym przy budowie w: -projekt domu (jego bryła, ilość okien, umiejscowienie itd) nastawione na oszcz...
  • Elektromobilość zasilana z fotowoltaiki - jak to d... Liczba postów: 3 Grupa: Ekologiczny... To bardzo ciekawy temat i myślę, że warto go śledzić, bo coraz więcej osób będzie korzystało z elektromobilności. Od siebie dołożę jeszcze ten artykuł https://s...
  • energooszczędny domcio Liczba postów: 87 Grupa: Ekologiczny... Ze swojej strony mogę Wam polecić ofertę firmy, z której sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli potrzebuje świadectwa energetycznego, to polecam Wa...
  • Pompa ciepła Liczba postów: 8 Grupa: Ekologiczny... Wydajność energetyczna pomp ciepła powietrze-woda w porównaniu do powietrze-powietrze może się różnić w zależności od warunków atmosferycznych i temperatury zew...
  • Jak wyliczyć zaoszczędzenie ciepła? Liczba postów: 32 Grupa: Ekologiczny... Moim zdaniem tego typu obliczenia nie są możliwe, ponieważ zawsze po drodze wypadnie coś co zwiększy nasze rachunki za prąd czy ogrzewanie. Taka kwota może być....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19161 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 202

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >