Ocieplenie- jaki materiał na poddasze użytkowe?

« Powrót do grupy: Robimy izolację cieplną

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

14 listopada 2016, 14:36

Zgadzam sie: good 0 bad

poddasze zwykle jest dość ciężkie do ocieplenia, bo na ogół jest mało wymiarowe, dlatego najlepsze są masy termoizolacyjne (np. bloktherm). Dobrze dopasowują się do podłoża bez względu na formę powierzchni.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 grudnia 2017, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie piana, mówię to z własnego doświadczenia, a pianę na poddaszu mam ze 2 lata już. Ładnie izoluje (również latem od upału), jest równomiernie rozłożona, tłumi hałas. Poczytaj sobie: http://izolacje.izoplast.pl/ mam właśnie z Izoplast taką pianę. Według mnie dobra i skuteczna alternatywa dla wełny, której osobiście nie trawię z racji uczulenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 grudnia 2017, 09:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik fikson napisał: Zdecydowanie piana, mówię to z własnego doświadczenia, a
pianę na poddaszu mam ze 2 lata już. Ładnie izoluje
(również latem od upału), jest równomiernie rozłożona,
tłumi hałas. Poczytaj sobie: http://izolacje.izoplast.pl/ mam
właśnie z Izoplast taką pianę. Według mnie dobra i
skuteczna alternatywa dla wełny, której osobiście nie
trawię z racji uczulenia.


Popieram Twoją opinię. Piana ma też kilka innych zalet, o których warto wspomnieć: nie uczula, więc jest bezpieczna dla dzieci, nie ma możliwości, aby w niej się zalęgły jakieś gryzonie, przy jej montażu jest dużo mniejszy bałagan, bo się ją nakłada, ona wysycha, a nadmiar się odcina. Chroni również drewno przed zagrzybieniem, zawilgoceniem. PS. Izoplast robi dobre izolacje, u nas w firmie robili ocieplenie budynku przemysłowego z bardzo dobrym efektem.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 grudnia 2017, 07:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaka jest różnica między pianką a wełną? W najbliższym czasie muszę ocieplić poddasze, i chcę adoptować strych. Czy koszt położenia pianki nie będzie zbyt duży? Jak z trwałością samej pianki a co za tym idzie okresem swoistej eksploatacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ocieplenie pianką PUR Liczba postów: 1 Grupa: Robimy izol... Gdzie szukać pomocy przy izolacji nieruchomości komercyjnej pianką PUR?
  • Jaki tynk? Liczba postów: 754 Grupa: Robimy izol... Nie mam doświadczenia w tej dziedzinie. Nie będę mógł za bardzo pomóc.
  • Usterka przy ociepleniu bloku. Liczba postów: 6 Grupa: Robimy izol... Tynk na ociepleniu – pierwsza usterka. Gdy na ścianie pojawia się siatka pęknięć odwzorowująca układ płyt styropianowych, to jest to ... webmailer ionos
  • Wełna czy styropian? Co będzie lepsze? Liczba postów: 8 Grupa: Robimy izol... To ja podpowiem wam, że w miejscach trudno dostępnych sprawdzą się ocieplenia metodą wdmuchiwania granulatu celulozy i wełny. Tu sobie więcej o tym poczytajcie,...
  • Suprema Liczba postów: 367 Grupa: Robimy izol... A może warto zastanowić się tutaj nad izolacją natryskową? To bardzo dobre i zarazem praktyczne rozwiązanie,wystarczy wybrać tylko firmę która się tym zajmie. W...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 186

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >