Ocieplenie budynku

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

25 października 2017, 15:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Styropian to sprawdzony materiał izolacyjny, który obecnie znajduje powszechne zastosowanie przy ocieplaniu budynków, między innymi dlatego, że efekty są udowodnione :) Sposobem na uniknięcie mostków termicznych jest staranność wykonania, nie trzeba wcale sięgać po inne technologie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 marca 2018, 09:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Metoda natryskowa jest lepsza od styropianu. Mam w ten sposób wykonaną izolację na poddaszu. Na pewno zapłaciłem więcej, ale wiem, że ta inwestycja mi się zwróci. Już zauważyłem, że rachunki za ogrzewanie są mniejsze. A dlaczego według mnie lepsza jest od styropianu? Nie powstają mostki termiczne, ciepło nie ucieka. Izolację robili mi fachowcy z firmy EwaPUR. U nich na stronie możecie więcej przeczytać o tej metodzie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 marca 2018, 20:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto zainwestować w izolację przy dachu bo tam może uciekać najwięcej ciepła.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 kwietnia 2018, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się, przez dach może przenikać do otoczenia nawet 30% energii cieplnej. Sama izolacja międzykrokwiowa i podkrokwiowa może być jednak niewystarczająca. Przy ociepleniu dachu warto jeszcze zwrócić uwagę na newralgiczne połączenie ściany pionowej z dachem, więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj: http://www.knauf-industries.pl/faq,najczescie j-zadawane-pytania.html#faq10

Zgłoś | Cytuj | Link

16 kwietnia 2018, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Tomek111 napisał: Warto zainwestować w izolację przy dachu bo tam może
uciekać najwięcej ciepła.

otóż to, my przed zimą izolowaliśmy i było o wiele cieplej w pokojach na górze niż rok temu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2018, 08:05

Zgadzam sie: good 0 bad

car insurances car insurance for young drivers insurance for cars insurance for cars

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2018, 09:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mieszkacie w okolicach Lublińca to mogę wam polecić firmę www.tsgtm.pl Zajmują się remontami oraz ocieplaniem budynków. Zajęli się wykonaniem termoizolacji mojego budynku i zrobili to bardzo dobrze.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2018, 12:11

Zgadzam sie: good 0 bad

witam,
prowadzę ośrodek wypoczynkowy na mazurach u mnie sprawdziła się kotłownia kontenerowa , sami zobaczcie i oceńcie http://www.moderator.com.pl/produkty/rozwiaza nia-przemyslowe/kotlownia-kontenerowa wydajna i sprawna praca polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lipca 2018, 17:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto zastanowić się też nad wyborem pianki. Posiada bardzo dobry współczynnik przewodzenia ciepła, nie wymaga specjalnego mocowania i pozwala zaoszczędzić nawet 50% kosztów ogrzewania. Ja kilka lat temu korzystałem z usług www.sin-pur.pl i widzę sporą różnicę w rachunkach.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2018, 15:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak chcesz docieplić, to moim zdaniem z nimi http://www.iso-dach.eu/ naprawdę świetni fachowcy i z powodzeniem możesz ich zatrudnić. Mają świetne podejscie bo termin oznacza dla nich nieprzekraczalność. Poza tym jakość materiałów nie pozostawia nic do życzenia no i ceny, jak to ceny. Dla każdego drogie albo tanie oznacza coś innego, dla mnie są naprawdę ok

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 334

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >