Ocieplenie budynku

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

29 lipca 2018, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

To co warto zrobic zanim sie zdecydujemy na konkretny sposób ocieplenia budynku to wykonanie kontroli izolacji termicznej, czyli wynajęcie firmy, która wykona dla nas taką ekspercką opinię. Może w tym pomóc np. http://smart-bud.com.pl/ . Później będizemy lepiej wiedzieć jakie rozwiązanie dobrać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 sierpnia 2018, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto zadbać o ograniczenie mostkó cieplnych równiez przy dachu bo to jest często duży problem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 sierpnia 2018, 14:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się, dach wymaga starannego ocieplenia również w strefie łączenia ściany zewnętrznej z połacią. Więcej informacji na ten temat można przeczytać
TU:

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2018, 10:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie doskonale sprawdza się wdmuchiwanie wełny celulozowej [url]http://www.iso-dach.eu/ polecam jak najbardziej. Ceny tej usługi są na wysokim poziomie no i jakość także uważam, że bardzo ok.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2018, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Rzeczywiście warto stosować przede wszystkim dobry materiał izolacyjny oraz jeden system ocieplenia. Proponuję szczerze Foveo-Tech. Bardzo dobra jakość systemów na wełnę i styropian. Widziałem kilka elwacji tak wykonanych i wyglądają naprawdę bardzo ładnie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 września 2018, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Sporo ciepła ucieka przez dach, dlatego trzeba też pomyśleć o jego ociepleniu gdy będziemy ocieplać budynek. Firma www.thpur.pl zajmuje się wykonywaniem termoizolacji budynków. Są w tym dobrzy, więc polecam ich wam.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2018, 09:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Pytacie o wypożyczalnie, gdzie można dostać nowoczesne i proste w montażu rusztowania to polecam kontakt z wypożyczalnią Ramirent, mają wiele oddziałów w całej Polsce. Rusztowania bardzo dobre, wytrzymałe, wygodne w utrzymaniu. Z resztą tu macie kontakt http://www.ramirent.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lutego 2019, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Rzeczywiście styropian według mnie jest więcej niż okej przy jednocześnie bardzo dobrym wykonaniu. Właśnie jak pytacie o dobrej klasy siatki na rusztowania, polecam kontakt z firmą Symar, tu link do nich https://symar.pl/ kilka rzeczy od nich już kupowałem i jestem bardzo zadowolony. 0 kłopotów, bardzo dobra jakość

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lutego 2019, 18:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Zastanów się także nad izolacją natryskową. Wydaje mi się, że jest to bardzo dobry sposób na ocieplenie budynku. Sam taką posiadam od firmy www.sin-pur.pl i jestem z niej zadowolony. Ma bardzo dobre właściwości termoizolacyjne i akustyczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2019, 20:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowni Państwo,
podstawą przy doborze materiału izolacyjnego jest wykonanie audytu energetycznego budynku. Na jego podstawie można dobrać grubość oraz rodzaj izolacji. Aby uzyskać pożądany efekt, najlepiej skorzystać z jednego, kompletnego systemu ocieplenia. Rekomenduję systemy FOVEO TECH, które zapewniają estetyczny wygląd ścian, a także zabezpieczają je przed wilgocią, pleśnią, grzybami oraz zabrudzeniami. Dzięki wykorzystaniu jednego systemu, oszczędzamy czas i pieniądze oraz zyskujemy pewność, że wszystkie produkty będą do siebie pasować.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 363

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >