Ocieplenie poddasza pianką

« Powrót do grupy: Robimy izolację cieplną

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

23 października 2017, 10:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Pianek do izolacji jest teraz sporo w sprzedaży można się od tych produktów pogubić. Ja się zdecydowałem na Amerykańską QuadFoam500 i jak na razie zdaje egzamin. Szybki montaż, żadnego zapachu, no i faktycznie czuć różnicę w termice (oryginalną piankę mają na stronie doskonalaizolacja.pl). Znajdziesz tam wykonawcę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 grudnia 2017, 11:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik kozakantek napisał: Warto byłoby użyc jeszcze dodatkowo styropianu :))
A po co niby ten styropian? Nie bardzo rozumiem. Pianka PUR to jeden z najlepszych sposobów by ocieplić dom, szczególnie jeśli to zadanie powierzysz profesjonalnej firmie - http://ewapur.pl/. Nie ma potrzeby mieszać i dodawać coś na siłę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 grudnia 2017, 10:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Pianka poliuretanowa da najlepszy efekt, a zaletach takiego rozwiązania możesz poczytać na
http://masterpur.pl/Izolacje%20poddaszy.html

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2017, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobre pianki już od lat produkuje Quadrant ze Stanów, w Polsce coś takiego montują ekipy które można wyszukać sobie na swoim terenie na stronie doskonalaizolacja.pl, dużo już różnych natrysków robiłem i te pianki układają się moim zdaniem najszczelniej.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 kwietnia 2018, 09:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie mogę narzekać na Purtech i ich obsługę. Natrysk piany zajął im niepełny dzień, przy okazji nie zrobili mi bałaganu w domu większego, sama pianka rewelacja – w końcu czuję że mam dom zaizolowany bo wcześniej to była jakaś imitacja izo....Kontakt do wykonawcy i dane techniczne piay są na doskonalaizolacja.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2018, 22:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie polecam! To jest w szczególności dobre rozwiązanie ze względu na to, iż jest proste w zastosowaniu. A do tego po odpowiednim reaserchu całkiem tanie o czym miałem okazję się przekonać, trafiając na ofertę od Pianomax http://www.pianomax.pl/ Spisała się idealnie!

Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2018, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Izolacja natryskowa pianką pur będzie w tym przypadku bardzo dobrym i przede wszystkim skutecznym rozwiązaniem, warto się nad tym zastanowić. Wszystkie niezbędne szczegóły oraz informacje znajdziecie na DragonPur.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2019, 09:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Pianka jest coraz częściej wykorzystywana i rzeczywiście sprawdza się bardzo dobrze, ja jestem jak najbardziej za!

Zgłoś | Cytuj | Link
Ten post był edytowany przez Miszko dnia: 22 marca 2022, 08:50
Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2022, 12:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik geruu napisał: Czy to prawda, że pianką poliuretanową lepiej jest
ocieplić poddasze nić wełną? Przy wełnie ponoć
prościej o błędy? No i ewentyalnie jakiegoś wykonawcę z
łódzkiego możecie polecić?



Zdecydowanie lepiej :) jest dużo bardziej trwała - to na pewno :) zerknij w ten artykuł, powinny być kontakty do wykonawców: https://www.stowarzyszenie-hubertus.pl/ociepl anie-dachow/

Ten post był edytowany przez JoaU dnia: 23 czerwca 2022, 12:49
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Usterka przy ociepleniu bloku. Liczba postów: 6 Grupa: Robimy izol... Tynk na ociepleniu – pierwsza usterka. Gdy na ścianie pojawia się siatka pęknięć odwzorowująca układ płyt styropianowych, to jest to ... webmailer ionos
  • Wełna czy styropian? Co będzie lepsze? Liczba postów: 8 Grupa: Robimy izol... To ja podpowiem wam, że w miejscach trudno dostępnych sprawdzą się ocieplenia metodą wdmuchiwania granulatu celulozy i wełny. Tu sobie więcej o tym poczytajcie,...
  • Jaki tynk? Liczba postów: 750 Grupa: Robimy izol... Nie mam doświadczenia w tej dziedzinie. Nie będę mógł za bardzo pomóc.
  • Suprema Liczba postów: 367 Grupa: Robimy izol... A może warto zastanowić się tutaj nad izolacją natryskową? To bardzo dobre i zarazem praktyczne rozwiązanie,wystarczy wybrać tylko firmę która się tym zajmie. W...
  • Jakiej firmy styropian-ocieplenie budynku Liczba postów: 24 Grupa: Robimy izol... Najlepiej kierować się jakością i parametrami. Na pewno nie należy kupować styropianów producentów chwalących się najniższymi cenami, gdyż mogą one nie mieć odp...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19131 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 383

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >