Od kogo najlepiej kupić mieszkanie? Zakup mieszkanie bez stresu.

« Powrót do artykułu: Od kogo najlepiej kupić mieszkanie?... | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

22 maja 2019, 20:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem najrozsądniejszym wyborem jest postawienie na biuro nieruchomości. A to ze względu na to, iż tym sposobem wiemy, co kupujemy! Zaufane źródło zakupionej nieruchomości to podstawa. Ja na przykład mieszkanie zakupiłem od MF Optima http://www.mfoptima.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 marca 2020, 18:56

Zgadzam sie: good 0 bad

myślę że mieszkania na osiedlu Bliżej Gwiazd na Mehoffera można kupować bez stresu, bo szybko budują to osiedle, widać że mają doświadczenie no i deweloper też jest solidny

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 marca 2020, 08:13

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas mieszkania wcale nie są jeszcze takie drogie, może w centrach dużych miast tak ale to też różnie bywa, weź mieszkania na osiedlu Warszawa przy al Jerozolimskich, tam są niższe ceny

Zgłoś | Cytuj | Link

15 kwietnia 2020, 08:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnym i bezpiecznym rozwiązaniem jest także zakup mieszkania od dewelopera. Ja w ubiegłym roku zdecydowałem się na kupno 2-pokojowego mieszkania w okolicach Wrocławia. Jestem bardzo zadowolony z wyboru, ponieważ posiadam bardzo dogodną lokalizację, parking oraz wiele punktów usługowych w okolicy. Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.deweloper.dpimalachit.pl .

Zgłoś | Cytuj | Link

22 kwietnia 2020, 20:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Możliwości mamy wiele, ale ja uważam, że przede wszystkim trzeba stawiać tutaj na sprawdzone rozwiązania. Sama zdecydowałam się na zakup mieszkania z oferty dewelopera. O firmie https://www.profbud.info/ usłyszałam od moich znajomych, którzy kupili od nich mieszkanie. Przejrzałam skrupulatnie ich ofertę, umówiłam się na oglądanie mieszkania w Warszawie. Dokładnie wszystko sobie przeanalizowałam i obecnie jestem posiadaczką pięknego, nowiutkiego mieszkanka - tak jak marzyłam! Z czystym sumieniem polecam Wam właśnie ich usługi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 kwietnia 2020, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Główną zaletą mieszkania na poznańskim osiedlu Naramowice i w okolicy są tereny zielone. Nic dziwnego, że Naramowice są często wybierane przez rodziny z dziećmi.




____________________________
osiedle naramowice

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2020, 21:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Nam wpadło mieszkanie w inwestycji dewelopera APM Development - Apartamenty Nowy Marysin, aktualnie można kupować mieszkania w VI etapie. Z uwagi na sytuacje deweloper wprowadził możliwość zkaupu online i rozważamy taką możliwość, póki jest dostępny interesujący nas lokal :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2020, 16:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi tam udało się zakupić mieszkanie w moich rodzinnych Kielcach ;) https://osiedlenagornej.pl Trafilismy na bardzo fajną okazję. jestem bardzo zadowolona jeśli chodzi tez o lokalizacje

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2020, 18:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja się cieszę, że udało mi się kupić jedno z ostatnich wolnych mieszkań na Osiedlu Smolec przy Lesie. Od dłuższego czasu szukałem większego mieszkania w okolicach Wrocławia i tutaj dostałem najlepszy stosunek ceny do jakości. Mieszkanie będzie w domu dwurodzinnym i bezczynszowe, z ogródkiem razem z miejsce postojowym - wszystko w cenie

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2020, 21:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak kupić mieszkanie to najlepiej nowe i na wypasie. Koniecznie w dobrej okolicy. Mi się osobiście marzy zakup mieszkania nad morzem dlatego poważnie zastanawiam się czy nie wziąć kredytu na taki apartament https://katamaranyzatoka.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 222

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >