Odbarwienia na blachodachówce

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

25 października 2010, 11:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Może wy mi powiecie co może być przyczyną odbarwień na blachodachówce? Zauważyłem jaśniejsze palmy w kilku miejscach i nie wiem co zrobić z tym fantem. Chce dodać iż nie jest ona na dachu tylko schowana w piwnicy gdyż zamierzam wykorzystać ją dopiero gdy wybuduję dom.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 października 2010, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się że główną przyczyną może być ogólna zła struktura chemiczna blachodachówki. Szczerze mówiąc zadzwoniłabym do producenta i powiedziała o problemie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 listopada 2010, 13:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Toż to dziwne wydarzenie się stało ;).
Tak jak mówi przedmówca, póki płytki nie są zaaplikowane na dach oddala bym je na gwarancję, bo napewno owa jest prawda?

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2010, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Może to być ubytek jakości, może zbyt długo leżały w miejscu gdzie były narażone na jakieś oddziałowywywania szkodliwych promieni?

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2019, 21:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlatego ja wolę ponieść raz większy koszt za dachówkę niż później mieć problem z blachą podczas korozji, malowania, czy wymiany kolejnych arkuszy. Tym bardziej, ze wybór dachówek również w samej ofercie Braas jest szeroka (w końcu to aż 22 modele)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lutego 2019, 21:31

Zgadzam sie: good 0 bad

aciclovir

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2019, 14:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Porządny dach na pewno nie należy do najtańszych natomiast pozwala Cieszyć się wysoką jakością i trwałością na lata. Dlatego jak znajdziesz wolną chwilę to odwiedź ofertę Braas który przygotował szeroki wybór pokryć dachowych, akcesoriów oraz izolacji które będą pewniakiem na lata. U mnie jest o piękna płaska dachówka Turmalin.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 kwietnia 2019, 14:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem pewny że tym wątkiem zainteresuje się bardzo dużo osób.Jestem tego pewny.

_________________________________________________
podsłuch do telefonu

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2019, 00:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiesz co możesz również pomyśleć nad stworzeniem dachu z jednej fachowej ręki, czyli Braas. Co dodatkowo pozwoli Ci na uzyskanie gwarancji systemowej aż na 15 lat i obejmującej cały dach

Zgłoś | Cytuj | Link

2 października 2019, 00:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Blachodachówka niestety z definicji będzie się odbarwiać po latach. Tak samo jak dachówka betonowa... Zresztą tak naprawdę nikt nie da Ci gwarancji na kolor, bo on po prostu zależy od zbyt wielu czynników. Ale największa pewność niezmienności koloru będzie w ceramice - u mnie w przypadku dachówki Koramic Alegra 9 po ponad czterech latach kolor jest praktycznie jak nowy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 157

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >