Odbędą się Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

« Powrót do artykułu: Odbędą się Targi Mieszkaniowe Nowy... | « Powrót do grupy: Aktualności

25 października 2011, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

I chętnie bym na nie poszła ale po co jak na kredyt i tak nie mam szans. Chyba tylko po to, żeby się jeszcze bardziej zdołować.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 października 2011, 17:00

Zgadzam sie: good 0 bad

to zawsze dobra okazja, żeby przyjrzeć się, jak wygląda sytuacja na rynku nieruchomości

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 października 2011, 00:39

Zgadzam sie: good 0 bad

A mi się ostatnio udało kredyt dostać w getinie, okazało się, że źle zabrałam się do tematu, bo skupiłam się głównie na ofertach banków z rankingu, a czego jak czego ale dostępności tam nie uwzględniają.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2011, 16:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie można podchodzić do całej sprawy negatywnie. Skoro w jednym banku nie chcą dać to trzeba iść do konkurencji. Banki walczą o klientów i udzielają kredytów. Warto bo swoje to swoje i dopiero ten co ma to docenia mieszkanie na swoim.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 stycznia 2012, 22:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Oferta 26 banków w jednym miejscu. Posiadamy w ofercie kredyt mieszkaniowy, konsolidacyjny, refinansowy i pożyczkę hipoteczną
Bezpłatnie i profesjonalne doradzimy w wyborze najlepszego kredytu.
Pomagamy przy wszystkich formalnościach.
Działamy na terenie województwa mazowieckiego

Kom 782 008 624
lukaszjoniak@jjconsulting.com.pl
www.jjconsulting.com.pl

Podejmiemy rówież współpracę z developerami, agencjami nieruchomosci a takze doradami banków.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2015, 08:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do kredytów mieszkaniowych, to sprawdźcie sobie to forum- http://www.kredyty-mieszkaniowe.info. Ja tutaj znalazłem sporo ciekawych porad co do wyboru pożyczek i myślę, że wam także mogą się tego typu porady spodobać.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 205

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >