Odkurzacz bezprzewodowy o sile ssania odkurzacza cylindrycznego

« Powrót do artykułu: Odkurzacz bezprzewodowy o sile ssania... | « Powrót do grupy: Wnętrza

26 czerwca 2018, 22:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam odkurzacz centralny od www.scanvac.pl. Moim zdaniem nic innego nie zastąpi dobrego odkurzacza centralnego, który to będzie służył długie lata.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 października 2018, 10:50

Zgadzam sie: good -1 bad

Bardzo dobre odkurzacze ma też marka Hoover. Ja przymierzam się do zakupu tego modelu https://www.euro.com.pl/odkurzacze/hoover-tel ios-plus-te80pet.bhtml - nie jest drogi, ma worek o pojemności 3,5l a co najważniejsze ma filtr antyalergiczny, więc świetnie sprawdzi się w większości domów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2018, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Może warto zastanowić sie nad dobrym i niezawodnym systemem odkurzacza centralnego, co o tym sądzicie? Akurat to właśnie nasza specjalizacja i chętnie pomożemy, doradzimy na forum :)


EcoMax.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

5 kwietnia 2019, 14:49

Zgadzam sie: good 1 bad

Ja chcę polecić odkurzacz od xiaomi (wiadomo #xiaomilepsze :D) https://swiatbaterii.pl/urzadzenia-peryferyjn e/35301-xiaomi-roidmi-f8-cleaner-xcq01rm-odkurzacz-bezprzewo dowy.html, którego używam już od wakacji i jestem niesamowicie zadowolona z efektów. Bateria spokojnie wystarcza na posprzątanie mieszkania, odkurzacz dociera do każdego kąta. Jest lekki i łatwy do przechowywania. Był to dość duży zakup, ale z perspektywy czasu wart swojej ceny.

Ten post był edytowany przez martagc dnia: 16 kwietnia 2019, 08:09
Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2019, 19:00

Zgadzam sie: good 0 bad

nie ma lepszego odkurzacza do sierści niż samojezdna Roomba

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 347

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >